Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piszczy przy odpalaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam mały problem, jak auto jest zimne i pierwszy rozruch po odpaleniu słychać wyraźne piszczenie jak dadam gazu to jeszcze mocniej,. ale jak już trochę pochodzi to przestaje. co może byćprzyczyna tego???? w sumie zbliża mi się już60tyś rozrządu...czy to może być to????

pozdrawiam.a jeszcze jedno wymiana rozrządu co60tyś tak????

Opublikowano

rozrząd raczej nie piszczy - moim zdaniem to układ pasowy i najprawdopodobniej pasek wielorowkowy

Opublikowano

wymien pasek i bedzie po problemie

Opublikowano

rozrząd co 90 lub 120 tyś :wink:

Opublikowano
  • Autor

a samemu dam rade wymienić ten pasek????bez wielkiego warsztatu???? czy trzeba go jakoś specjalnie ustawić??.

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

a jest jakiś schemat wymiany???i czy tylko pasek wymienić czy jeszcze jakieś napinacze???

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

a jest jakiś schemat wymiany???i czy tylko pasek wymienić czy jeszcze jakieś napinacze???

Opublikowano

kanał lub podnośnik i idzie wymienić :] i nie trzeba go ustawiać, zwalniasz napinacz, ściagasz stary pasek,zakładasz nowy naciagasz i gotowe ale za zmiane u mechanika zapłacisz grosze i nie wiem czy jest sens samemu no chyba ze masz chęci to jak najbardziej zachecam :) powodzonka

Opublikowano

a to tez zalezy czy ma 1 pasek czy ma 2 paski...z tego co pamietam to AWX ma 2 bo w AVF jest napewno 1. najprawdopodobnie pasek piszczy przez blokujaca sie sprezarke klimatyzacji - w momencie uruchomienia silnika przy właczonej AC słychac lub widzisz aby wentylator chłodnicy pracował?? jesli nie to problem moze byc własnie tu - rosnie cisnienie i temperatura czynnika co podoje blokowanie sie sprezarki klimy co powoduje blokowanie sie koła pasowego sprezarki co podojue piszczenie paska... ale to tylko moja tak sugestia to po to sie zazwyczaj dzieje. kolesiowi wentylatory schodzą jak bułki w piekarni...

Opublikowano
  • Autor

oki dzięki

jak wymienię dam znac czy wszystko ok

narka

Opublikowano

Sprzęgiełko jednokierunkowe na alternatorze do sprawdzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.