Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Robie po swojemu i tyle. Kto chce to zobaczy ....

Opublikowano

Mi też same linki wyświetla w dodatku z małymi zdjęciami..

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ja rozkładam ręce. Mi w kazdym poscie wyświetla same linki bez miniaturek u kazdego. Zrobiłem identycznie jak Kowi pisał i nie wiem :facepalm:

Opublikowano

a ja widzę miniatury.

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

furka zacna - powodzenia w jeździe i modach :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

furka zacna - powodzenia w jeździe i modach :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki GRYFI, juz cos tam zmodzone ale to nic wielkiego. Bedzie kasa Lipiec - Wrzesień wiec będzie cos widocznego :decayed:

Opublikowano

Prosty sposób, jak masz otwarte zdjęcie na fotosiku to najeżdżasz na nie, dajesz prawym, kopiuj adres obrazka, po czym tutaj na forum na dole w drugiej kolumnie ikonek klikasz na "Insert Image" i tam wklejasz adres obrazka i dajesz ok, wtedy masz wklejony obrazek na forum:hi:

380a9713f8e45163.jpg

3 sekundy roboty :wink4:

Co do furmanki, graty zakupu i najlepsza Vka w B5 (oprócz S4 wiadomo) :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no tez mi sie zdaje ze chyba najlepszy motor lecz martwi mnie jego apetyt oleju lub wycieki. Będę musiał to zrobić bo spierdziela :kwasny:

Jutro rezanko kierunków US ;] dam fotki:naughty:

USA style + xenon 6000K 2db1f347be434326.html[/img]

Opublikowano

a teraz nie widzę ostatniej foty :kwasny:

Opublikowano

dalej pupa

Opublikowano
  • Autor

ja nie wiem juz jak to dodawac. klika ten Insert Image wklejam link i d*pa

Opublikowano
ja nie wiem juz jak to dodawac. klika ten Insert Image wklejam link i d*pa

klikasz prawym przyciskiem na obrazku, wybierasz "KOPIUJ ADRES OBRAZKA" następnie na forum klikasz ikonę "INSERT IMAGE" ta z drzewkiem i klikasz "WKLEJ" a następnie "OK''

Opublikowano

teraz widzę :thumbup1: ale za te świecące kieruneczki to pałki mogą kwit wypisać.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no moga ale do ich wyłączenia to otwarcie maski i odpięcie 2 wsuwek wiec bez problemu :decayed:

---------- Post dopisany 15-07-2012 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 21:03 ----------

Nowe fotki :

2012_06_20_19_23_36.jpg

2012_06_20_19_23_49.jpg

2012_06_20_19_24_02.jpg

2012_06_20_19_24_22.jpg

2012_06_20_19_24_49.jpg

2012_06_20_19_25_13.jpg

2012_06_20_19_25_28.jpg

2012_06_20_19_25_52.jpg

Opublikowano

Walic paly efekt piekny wieczorem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.