Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Chce wam przedstawić nowy zakup. A4 B5 1999 rok 2.8 V6 30v w manualu z legendarnym napędem Quattro. Kolorek ciemny grafit, skóra kubły, FIS, i tam inne pierdoły.

Założyłem GAZ Sekwencja wtryski Hana 2000, sterownik Zenit PRO i inne graty ;p

Fotki z aukcji:

81469d4549a216dfm.jpg

1c46c8e5e0684edam.jpg

380a9713f8e45163m.jpg

ceec5db6a7866880m.jpg

Po wymianie felg + inne ze środka:

3a565a73f8d2fb2fm.jpg

033e174459dbc12fm.jpg

105549f669db5a6cm.jpg

581c7875a974983am.jpg

56560eb4902816fcm.jpg

31d4c650475ab5f6m.jpg

Zalozylem xenon HID 6000k, wymienilem wachacze lewy dół i góra. Dodam jakies ładniejsze zdjęcia za pare dni.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czego ale u mnie wszystko działa

Opublikowano

u mnie też nie działa..

Opublikowano
Siemka. Chce wam przedstawić nowy zakup. A4 B5 1999 rok 2.8 V6 30v w manualu z legendarnym napędem Quattro. Kolorek ciemny grafit, skóra kubły, FIS, i tam inne pierdoły.

Fotki z aukcji:

http://imageshack.us/f/137/c233397942.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/844/c233397941.jpg/

http://imageshack.us/f/854/c233397945.jpg/

http://imageshack.us/f/842/c233397947.jpg/

http://imageshack.us/f/831/c233397948.jpg/

Po wymianie felg + inne ze środka:

http://imageshack.us/f/809/dsc03471v.jpg/

http://imageshack.us/f/846/dsc03470i.jpg/

http://imageshack.us/f/841/dsc03468xh.jpg/

http://imageshack.us/f/718/dsc03478da.jpg/

http://imageshack.us/f/687/dsc03476s.jpg/

http://imageshack.us/f/7/dsc03480aq.jpg/

http://imageshack.us/f/716/dsc03479ko.jpg/

Zalozylem xenon HID 6000k, wymienilem wachacze lewy dół i góra. Dodam jakies ładniejsze zdjęcia za pare dni.

Nie ten link wklejasz, wrzucaj linki z pola (link bezposredni)

http://img137.imageshack.us/img137/3013/c233397942.jpg i wklejaj go przez ikone(insert image) 6tą od końca w menu szybkiej odpowiedzi, wtedy bedzie widoczny pikczers a nie sam link

Opublikowano

nie

Opublikowano
  • Autor

to ja nie wiem jak dodac te foty ....

Opublikowano

o szwajcar jak mój :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a no tak ;D ja myslalem ze twoja to taka co w LBN w komisie stoi bo identyko kolor i fele http://komiscomprex.otomoto.pl/audi-a4-a4-2-8-30v-quattro-serwis-opla-C23707708.html

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

I miniaturek nie ma nie da sie zroibc nawer przez ten 6 od konca. Na innych tematach tez nie ma miniatur tylko linki. Moderatozy mogli by cos z tym zrobic bo wkur..jące jest :decayed:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

I miniaturek nie ma nie da sie zroibc nawer przez ten 6 od konca. Na innych tematach tez nie ma miniatur tylko linki. Moderatozy mogli by cos z tym zrobic bo wkur..jące jest :decayed:

Opublikowano

nie jasno Ci wytłumaczyłem?

Opublikowano

masz taką czerwoną literkę S jako ostanią nad polem tekstowym poli od niej szóste okienko i tam wkleić trzeba link jak Kowi Ci tłumaczy

Opublikowano
  • Autor

jasno ale bardzo jasno ale to nie działa chyba :naughty: juz poprawiam ale wątpie

Opublikowano
a no tak ;D ja myslalem ze twoja to taka co w LBN w komisie stoi bo identyko kolor i fele http://komiscomprex.otomoto.pl/audi-a4-a4-2-8-30v-quattro-serwis-opla-C23707708.html

no nie do końca bo to przedlift jest a moja jest 2000/2001

Opublikowano

a teraz wybrałes najgorszy z możliwych host:facepalm:

post-9163-1406905700,8339_thumb.jpg

post-9163-1406905700,8659_thumb.jpg itd

post-9163-1406905700,7349_thumb.jpg

post-9163-1406905700,7715_thumb.jpg

post-9163-1406905700,8039_thumb.jpg

Opublikowano
c233397942.jpg
Opublikowano
  • Autor

Zrobilem jak mówicie i nie ma miniaturek dalej :facepalm:

Opublikowano

jak juz uparłes sie na fotosika to czytaj

1. klikasz na swojego linka którego wkleiłes otwiera sie okno ze zdjeciem

2. klikasz w to zdjecie pomniejsza sie i pokazuje sie strona fotosika pod zdjeciem masz cos takiego jak pobierz kody

3. kopiujesz z pola kody na forum dyskusyjne pierwszy link Miniaturka i wklejasz to na swój wątek ,masz z automatu miniturke

Opublikowano
  • Autor

No i ni h.ja nie ma zadnych miniaturek. Robie wszystko jak piszesz i nic sam link sie pojawia ... :kox::slina:

Opublikowano

do prawdy

96be895d34a16a29m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.