Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptacja,dostosowanie,przypisanie numeru VIN do modułu centralnej elektryki elektron


zarobiony1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Chciałbym prosić o wyjaśnienie sposobu przypisania numeru VIN do modułu centralnej elektroniki.Po ostatnim skanowaniu zauważyłem błąd:

01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number

35-00 - -

Moduł 8E0 907 279 B

To low czy high?

Jestem nowym użytkownikiem tego auta (a4 b6 01r. AVJ 1,8T) i forum.Więc proszę strzałeczka po strzałecce,adres po adresie,przycisk po przycisku.

Operuje kabelkiem VAG KKL ,jak to piszecie tym za 50zł i VCDS Lite 1,0

Pomożecie?)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCE 09 Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) uczenia się, wpisz 46992 jako nową wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło pięknie. Dziękuję bardzo.

Gdybyście mieli problem z wpisaniem kanału 81 potrzebna jest pełna wersja VCDS Lite:wink:

---------- Post dopisany at 06:08 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

Poszło pięknie. Dziękuję bardzo.

Gdybyście mieli problem z wpisaniem kanału 81 potrzebna jest pełna wersja VCDS Lite:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi Ci o historię samochodu zarejestrowaną a w autoryzowanych stacjach obsługi.Jednak takie sprawdzenie w aso sporo kosztuje.A i tak jak samochód był naprawiany czy klepany poza aso w historii tego nie będzie.Ja swoją niunię ze Szwecji sprawdziłem w Seacie ,ale nic koledzy mi nie mogli wydrukować bo logując się w centralnej bazie używają swoich haseł.Chcąc dochodzić prawdy przed sądem musiałbym mieć płatną historię z aso.Audi podobno ma ma jedną bazę na prawie całą Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ty czy ktoś jest w stanie po numerze vin rozkodować w co auto było wyposażone podczas produkcji. Kolega ma vectre i znalazł się ktoś kto to zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...