Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laptop do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Nie siedzę ostatnio w sprzęcie komputerowym a szukam laptopa typowo multimedialnego(tj. matryca fullHD, mocna grafika, dużo RAMu)

Wytypowałem sobie dwa laptopy ale po dłuższym namyśle mam na celowniku jeden MSI 15": http://www.x-kom.pl/p/72867-notebook-laptop-15,6-msi-gt683dx-625xpl-i5-2430m-8gb-500-dvd-rw.html

Ma ktoś doświadczenia z firmą? Może macie coś innego, godnego polecenia w kasie do 4k PLN o podobnych parametrach?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
lapek spoko ale za drogo. za 3 tys bym takiego moze kupil,4tys co juz sie nie oplaca,

Ja bym takiego i za darmo przyjął.. i co rozumiesz przez stwierdzenie, że za 4 się nie opłaca? :wink: Masz takiego za 3?

Opublikowano
  • Autor
nie mam ale za 4 tamtego sie nie oplaca.sa takie same o takich samych parametrach tylko tansze.

Na przykład?(szczególnie ciekawy jestem innego kompa w którym jest dokładnie ta karta graf;))

Opublikowano

Wg mnie laptopy nie są do gier tylko konsole.

Kiedyś też kupiłem sobie wypasionego laptopa i chciałem na nim grać, ale po jakimś czasie sie przegrzał i miał bluescreena.

Teraz już wiem że laptopy to są do przeglądania netu, do pisania itp. A nie do takich rzeczy.

Opublikowano

Z tą kartą to tylko MSI

Opublikowano
  • Autor
Wg mnie laptopy nie są do gier tylko konsole.

Kiedyś też kupiłem sobie wypasionego laptopa i chciałem na nim grać, ale po jakimś czasie sie przegrzał i miał bluescreena.

Teraz już wiem że laptopy to są do przeglądania netu, do pisania itp. A nie do takich rzeczy.

Mam iksa i kilka gier;)

Z tą kartą to tylko MSI

No właśnie :->

Opublikowano

A może coś takiego?

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np-rf711-s05pl-w7hp.bhtml

Mam go od 3 miesięcy,i dotychczas jestem zadowolony :wink4:

Procek i7, grafika dobra, i 6gb ramu. Do tej pory nie miałem gry która by mi na nim nie poszła. Grałem w NFS'a The Runa na full detalach i śmiga naprawdę ładnie, Cod MW3 również działa na full detalach. Jedyną wadą wg mnie jest to że są dwie karty graficzne. Intel Hd i GeForce 540m. Jak korzystasz z internetu itp. to jakość kolorów jest średnia, dopiero gdy włączasz jakąś grę to uruchamia się druga karta i wtedy ekran przygasa na 1-2sekundy i od tej pory grafika jest dużo lepsza a przede wszystkim jakość kolorów.

Opublikowano

Kolegę interesuje full HD a ten samsung ma niższą rozdzielczość

Opublikowano
  • Autor
A może coś takiego?

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np-rf711-s05pl-w7hp.bhtml

Mam go od 3 miesięcy,i dotychczas jestem zadowolony :wink4:

Procek i7, grafika dobra, i 6gb ramu. Do tej pory nie miałem gry która by mi na nim nie poszła. Grałem w NFS'a The Runa na full detalach i śmiga naprawdę ładnie, Cod MW3 również działa na full detalach. Jedyną wadą wg mnie jest to że są dwie karty graficzne. Intel Hd i GeForce 540m. Jak korzystasz z internetu itp. to jakość kolorów jest średnia, dopiero gdy włączasz jakąś grę to uruchamia się druga karta i wtedy ekran przygasa na 1-2sekundy i od tej pory grafika jest dużo lepsza a przede wszystkim jakość kolorów.

Twoja jest na 121 miejscu moja 35 wg: http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

Procek i7 u mnie będzie się marnował. Brak danych o USB3.0 i szybkości dysku twardego(MSI pozwala na montaż 2*HDD/SSD w obudowie 15"!). Nie potrzebuję oprogramowania systemowego(dostęp do MSDN AA).

Tak i jak kolega słusznie zauważył brak fullHD.

Opublikowano

Osobiście posiadam MSI GT780DX i sprawuje się świetnie. Polecam, nie ma narazie gry która sprawiłaby problemy.

Opublikowano
  • Autor

A jakość wykonania? Długo go masz?

Opublikowano
A może coś takiego?

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np-rf711-s05pl-w7hp.bhtml

Mam go od 3 miesięcy,i dotychczas jestem zadowolony :wink4:

Procek i7, grafika dobra, i 6gb ramu. Do tej pory nie miałem gry która by mi na nim nie poszła. Grałem w NFS'a The Runa na full detalach i śmiga naprawdę ładnie, Cod MW3 również działa na full detalach. Jedyną wadą wg mnie jest to że są dwie karty graficzne. Intel Hd i GeForce 540m. Jak korzystasz z internetu itp. to jakość kolorów jest średnia, dopiero gdy włączasz jakąś grę to uruchamia się druga karta i wtedy ekran przygasa na 1-2sekundy i od tej pory grafika jest dużo lepsza a przede wszystkim jakość kolorów.

Twoja jest na 121 miejscu moja 35 wg: http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

Procek i7 u mnie będzie się marnował. Brak danych o USB3.0 i szybkości dysku twardego(MSI pozwala na montaż 2*HDD/SSD w obudowie 15"!). Nie potrzebuję oprogramowania systemowego(dostęp do MSDN AA).

Tak i jak kolega słusznie zauważył brak fullHD.

Faktycznie nie zauważyłem że potrzebujesz lapka z Full HD, zastanawia mnie tylko jeśli potrzebujesz lapka do gier to może nie warto wydawać 3500-4000zł tylko kupić PS3 za 1200zł kupić kilka gier i jeszcze by ci zostało żeby coś w aucie zmodzić :naughty:

No chyba że laptop będzie ci potrzebny do takich celów jak mi czyli wyjazdy i takie tam a gry będą traktowane jako dodatkowa rozrywka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam iksa po co mi ps3 jeszcze:-P a stary laptop ma już ponad 5 lat i swoje się już napracował.. czasami brakuje ramu, bateria trzyma kilkanaście minut także czas najwyższy.

P.s.

Nie ma WoT i Diablo na konsole;)

Wysłane z HTC Desire

Opublikowano

Jakość wykonania jest bardzo wysoka, podświetlenie super sprawa no i na tej klawiaturze można pisać godzinami. Wyświetlacz w rozdzielczości Full HD, Mocny procek i świetna karta graficzna, dużo ramu. Niestety cena nie była mała.

Opublikowano

Jak do gier w budżecie do 4000zl to tylko kadłubek Compal, Clevo, Sager itp http://www.bluemobility.pl/index.php?wybierz=notebook

W kwocie 4k zł możesz mieć konfigurację:

BM COMPAL QAL51 15.6"/IVY BRIDGE/HM76/nVidia 650M GT 2GB

Intel Core i7-3610QM 2.3GHz - 3.3GHz Turbo, 6MB L3 Cache, HD 4000, 22nm, 45W, IVY BRIDGE

Pamięć RAM 8 GB (1 x 8) 1333MHz DDR3

nVidia 650M GT 2GB (aktualnie na 47 miejscu pod względem wydajności według http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html)

Seagate Momentus XT, 2.5'', 500GB, SATA/300, 7200RPM, 4GB SSD / 32MB cache

BROADCOM BCM94313HMGB WIFI + BLUETOOTH 4.0

Nagrywarka DVD RW Dual SATA

Przy takiej konfiguracji ten MSI za 4kzl może sobie pierdnąć :P

Zresztą jak przeglądniesz sobie ta stronę to sam sobie skonfigurujesz odpowiedniego laptopa do swoim zapotrzebowań.

Clevo też są fajne. Sam posiadam od 2008r laptopa Compal I/FL 90 i laptop nie do zdarcia, jakoś tworzyw lepsza niż np w Toshibie, a wytrzymałość , laptop pancerny, spadł z 2 razy z biurka, a matryca cała , tylko raz dysk padł, ale Seageate wymienił w ramach 5 letniej gwarancji :)

Opublikowano
  • Autor
Jak do gier w budżecie do 4000zl to tylko kadłubek Compal, Clevo, Sager itp http://www.bluemobility.pl/index.php?wybierz=notebook

W kwocie 4k zł możesz mieć konfigurację:

BM COMPAL QAL51 15.6"/IVY BRIDGE/HM76/nVidia 650M GT 2GB

Intel Core i7-3610QM 2.3GHz - 3.3GHz Turbo, 6MB L3 Cache, HD 4000, 22nm, 45W, IVY BRIDGE

Pamięć RAM 8 GB (1 x 8) 1333MHz DDR3

nVidia 650M GT 2GB (aktualnie na 47 miejscu pod względem wydajności według http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html)

Seagate Momentus XT, 2.5'', 500GB, SATA/300, 7200RPM, 4GB SSD / 32MB cache

BROADCOM BCM94313HMGB WIFI + BLUETOOTH 4.0

Nagrywarka DVD RW Dual SATA

Przy takiej konfiguracji ten MSI za 4kzl może sobie pierdnąć :P

Zresztą jak przeglądniesz sobie ta stronę to sam sobie skonfigurujesz odpowiedniego laptopa do swoim zapotrzebowań.

Clevo też są fajne. Sam posiadam od 2008r laptopa Compal I/FL 90 i laptop nie do zdarcia, jakoś tworzyw lepsza niż np w Toshibie, a wytrzymałość , laptop pancerny, spadł z 2 razy z biurka, a matryca cała , tylko raz dysk padł, ale Seageate wymienił w ramach 5 letniej gwarancji :)

Ad.2. Pisałem, że nie potrzebuję i7 bo i tak go nie wykorzystam.

Ad.3. MSI też ma 8GB

ad.4. Karta w MSI jest na 35 miejscu i to prawie najmocniejsza karta pojedyncza na świecie w chwili obecnej(oczywiście w laptopach).

ad.5. Nie chcę dysku hybrydowego -> odsyłam do literatury pro

ad.6. i 7 nic cudownego tutaj nie widzę.

Nie napisałeś o bardzo ważnej rzeczy jaką jest dla mnie matryca(w MSI matowa!), złącza USB3.0, wydajny układ chłodzenia laptopa gamingowego oraz o baterii. Masz pojęcie jak mocno grzeje się karta klasy GTX w nieprzystosowanym do tego kadłubku? "Mój" MSI ma jedną baaardzo ważną rzecz, która występuje b. rzadko w 15" laptopach. Ma dodatkowe miejsce na dysk zatem nie trzeba rezygnować z napędu optycznego na rzecz drugiego dysku(docelowo SSD systemowy). Do tego dochodzi fakt, że po prostu nie mam doświadczenia z tymi wynalazkami i nie wiem co to jest warte.. Masz tego Compala w konfiguracji z k. graf. GTX570M?

Opublikowano

Nie mam Compala w konfiguracji z GTX 570M tylko z leciwą Geforce 8600MGT 512MB :P Co do matrycy matowej http://www.bluemobility.pl/bm-clevo-p150em-p-24532.html http://www.bluemobility.pl/laptop_customization.php?products_id=24532 to tu jest taki ale przekracza Twój budżet i można mieć w nim NVIDIA GeForce GTX 670M 1.5GB GDDR5 (P170EM) ( 33 miejsce) lub NVIDIA GeForce GTX 675M 2.0GB GDDR5 (P170EM) ( 21 miejsce notebokcheck) lub ATI Radeon HD 7970M 2.0G GDDR5 ( 7 miejsce notebokcheck)

Z tego co widzę do 4k zł najlepszym wyborem będzie ten MSI :)

Opublikowano
  • Autor
Nie mam Compala w konfiguracji z GTX 570M tylko z leciwą Geforce 8600MGT 512MB :P Co do matrycy matowej http://www.bluemobility.pl/bm-clevo-p150em-p-24532.html http://www.bluemobility.pl/laptop_customization.php?products_id=24532 to tu jest taki ale przekracza Twój budżet i można mieć w nim NVIDIA GeForce GTX 670M 1.5GB GDDR5 (P170EM) ( 33 miejsce) lub NVIDIA GeForce GTX 675M 2.0GB GDDR5 (P170EM) ( 21 miejsce notebokcheck) lub ATI Radeon HD 7970M 2.0G GDDR5 ( 7 miejsce notebokcheck)

Z tego co widzę do 4k zł najlepszym wyborem będzie ten MSI :)

Przeanalizowałem polski rynek dość dobrze i nic w podobnej cenie i konfiguracji nie znalazłem. MSI wydaje się być optymalnym wyborem ale dzięki za przywołanie Compala do porównania.

Temat w zasadzie uważam za zamknięty;)

Opublikowano

Kupisz i co, za rok zmienisz kartę albo procek bo nie pójdzie nowy tytuł na full detalach:question:

Koniecznie musi to być laptop:question:

Jeśli już komputer do gier to tylko stacjonarny a nie laptop.

Opublikowano
  • Autor
Kupisz i co, za rok zmienisz kartę albo procek bo nie pójdzie nowy tytuł na full detalach:question:

Koniecznie musi to być laptop:question:

Jeśli już komputer do gier to tylko stacjonarny a nie laptop.

Tak musi.. typowo do gier mam iksa to raz. Dwa ja w życiu w żadne gry nie grałem więc zanim przerobię stare tytuły to mi zycia braknie;))

Na razie jeszcze nie kupuję, badam rynek..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.