Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Automatyczna skrzynia biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem mam... Nie dawno zaciela mi sie skrzynia biegow. Po odpaleniu i wrzuceniu wstecznego mocno szarpnelo autem a po wrzuceniu D skrzynia chyba utknela na jednym z biegow i nic sie nie dalo zrobic. Nie zmieniala biegow ani w trybie automatycznym ani na tiptronic-u. Wylaczylem silnik i odczekalem chwile. Po odpaleniu bylo juz ok. Co sie moglo stac?

* umieszczaj wątki w odpowiednich działach [Musashi]

Opublikowano

Najprostszym sposobem jest podłaczenie Vaga powinien sie zarejestrowac jakis błąd.

Opublikowano

A na komputerze pojawil Ci sie blad...podswietlenie wszyskich literek na desce od skrzyni na czerwono?

Opublikowano

Tak właśnie się stało. Na wyświetlaczu komputera zapalił się cały pasek na czerwono (ten z biegami).

Opublikowano

Ja miałem podobnie tylko ze u mnie nie zblokowalo tylko szarpało jak nigdy do tad,w moim przypadku by to niski stan oleju w skrzyni nie dolewalem lecz wymienilem na nowy :hi:

Opublikowano

Przyszlo mi to do glowy ale nie dawno wymienialem olej w skrzyni. Ile oleju powinno wejsc do skrzyni? Powiedziano mi ze okolo 5,5 do 6 litrow. Dziekuje i pozdrawiam :hi:

Opublikowano

U mnie weszło prawie 9 litrów zakupiłem go w ASO bo zamienników nie ma,dodam ze mialem płukanke dynamiczna.

Moze jutro wiecej osob sie pojawi na necie to cos podpowiedza w Twojej sprawie bo sam jestem ciekaw chociaz gdy ja pytalem ... to oprocz polecanego mi vaga kazdy kazal ogladac sie za nowa skrzynia... a przyczyn moze byc wiele sa tam podobno jakies blaszki ktore moga sie uszkodzic czy cos w tym rodzaju sorry ale znawca w temacie to nie jestem ale wez to pod uwage...

Pozdrawiam

Opublikowano

Najlepiej po takich przygodach odstawic auto na bok i znalezc kogos kto zdiagnozuje skrzynie.

Moze cos dzieje sie niedobrego, a dalsza jazda/proba jazdy moze okazac sie kosztowna.

5-6litrow to za malo jak na TIPa, ktorego masz.

Opublikowano

Albo niski poziom oleju albo zabrudzony sterownik, ja też się za tym rozglądałem bo u mnie też raz za czas wejdzie w tryb awaryjny, tylko że u mnie to chyba skutek uboczny po założeniu zabezpieczenia.

Gość od skrzyń mówił że ten sterownik często takie zmiany daje jak się zabrudzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.