Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy 19" alu wejdzie bez problemu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam okazje zdobyc alufelgi 19" org. z audii tylko nie wiem czy mi wejda i jak sie beda zachowywac , czy jest sens czy strace caly komfort jazdy, a teraz mam 15" . jak sadzicie ?

Opublikowano

po przejściu z 15 na 19 na mln procent stracisz komfort.

Opublikowano

Napewno komfort i pewnie jeszcze na dynamice stracisz :wink: ale za to zyskasz na wyglądzie .:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ooo to juz cos wiecej wiem :D

a czy spokojnie wejda ?

spalanie pewnie tez sie zwiekszy

szkoda tracic na komforcie bo audii z tego wlasnie slynie, niszyczyc to ?

nie moge podjac decyzji , doradzajcie , odradzajcie , czekam na info wasze

20010511035.jpgoto ona

Opublikowano

Osobiście bym nie założył kółek 19"na nasze drogi :thumbdown: góra 17".Ale jak widać są i zwolennicy :smiley:

Opublikowano

kolega Pablo ma takie koło na swoim B5 poszukaj zobacz jak wygląda.

jakie et i szerokość jeszcze powiedz

Opublikowano

bez obaw wejda!!

Opublikowano
19-stki 8,5j et 45 5x112

Kolego to przy takim ET musisz dać dystans,żeby to fajnie wyglądało :wink: Masz glebe czy będzie fajna koza? :whistling: Ja u siebie mam takie same fele gleba -40mm ET 35 i muszę dać dystans przynajmniej 10mm na tył.Ale nie wiem jak jest w B5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

koza :D ale przy 90KM troche sie to wolno bedzie zbierac jak zaloze dobre kapcie , wiec chyba zejde chociaz o jeden cal na 18" lub 17" wiecej komfortu bedzie , bo juz wahacze wymienialem :D

Opublikowano

http://a4-klub.pl/showthread.php?233832-Moje-19-quot

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Witam, mam okazje zdobyc alufelgi 19" org. z audii tylko nie wiem czy mi wejda i jak sie beda zachowywac , czy jest sens czy strace caly komfort jazdy, a teraz mam 15" . jak sadzicie ?

Okazje tzn. za ile:whistling:

Z ET 45 będziesz miał trochę schowane, u mnie jest ET 40 i tak wygląda.

5c4878ada4ffae4agen.jpg7fd5c4cd2c56b306gen.jpg

Resztę zdjęć masz na moim fotosiku w podpisie.

Opublikowano

mega tanio, jeśli oryginalne to bierz i spokojnie pogonisz za 1400 zł :D

Opublikowano

ja mam takie felgi z ET 45 ori osiemnastki wygląda to zacnie na oponkach 18/40/225 że tak od razu zapytam 245/255 na tył wejdą bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor

jednak okazja przedala mi, przeleciala kolo nosa, coz trudno, bede musial zostac przy nieco mniejszych , dzieki chopaki za porade

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.