Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analize, auto ciągnie od 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto tak nagle straciło werwę?

Opublikowano

ja tak miałem przy swoim 2.0 tdi ze ciagło od 3 tys obr i w dodatku były drgania w okolicach 1800- 2200 obr. Okazało sie ze sa pompki do wymiany, zmieniłem wszystkie 4 i nie to autko smiga az miło i zaczyna ciagnac od 1600 obr, zrób jeszcze logi w kanale 13 i 23 bo u mnie przed wymiana były słabe

Opublikowano
  • Autor

Proszę o analizę tych logów co mam, może przepływa do wymiany, lub coś innego . Prosze o pomoc bo w analizie logów jestem słaby . Ale z logów 011 Turbo chyba normalnie pracuje tzn nie ma zapieczonych łopatek lub brudnej gruszki .

Opublikowano

Wrzuć statyczne 013, 018 i 023 tylko nagrzej motor. Możesz też wrzucić te same dynamiczne. W 011 ciśnienie trochę skacze, ale może to być spowodowane wolniejszą jazdą w ostatnim czasie- Też tak miałem, pojeździłem dynamicznie i ustabilizowało się (pewnie trochę nagaru z turbo odpadło)

Opublikowano
  • Autor

A co mozna powiedziec o przepływce?

Prosze o ocene

Opublikowano

w 003 słabo mierzy, natomiast w 008 i 010 już jest ok.

Opublikowano

prawie 1,7bara przy 2400RPM? to normalne? chyba coś nie tak z geometrią

Opublikowano
A co mozna powiedziec o przepływce?

Prosze o ocene

Wykonaj porzadnie komplet logów ... bo to co jest to niedokladne ochłapy

Opublikowano
  • Autor

no ale robiłem tak jak pisze na forum , wiec czemu to są ochłapy? :/

Opublikowano
  • Autor

No może wszystkiego jak trzeba nie zrobiłem , ale panowie naprawde nic nie można powiedziec o tych logach co juz mam ?

Chcialbym cos juz wiedziec a nie mam teraz dostępu do auta by zrobic kolejne logi.

Jak tylko bede miał auto zrobie tak jak pisze .

Zlitujcie sie :)

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

No może wszystkiego jak trzeba nie zrobiłem , ale panowie naprawde nic nie można powiedziec o tych logach co juz mam ?

Chcialbym cos juz wiedziec a nie mam teraz dostępu do auta by zrobic kolejne logi.

Jak tylko bede miał auto zrobie tak jak pisze .

Zlitujcie sie :)

Opublikowano

jak koledzy mówią komplet logów, to widocznie trzeba komplet logów zrobić i nie ma zmiłuj się :wink:

Opublikowano
  • Autor

No ok :(

Dodam ze jak np dam gaz do dechy to idzie jak zwykły wolnossący diesel i nie czuc kompletnie odejścia ale jak na sekunde popusci sie gaz i da z powrotem to auto zbiera sie prawie tak jak powinno . Nie zawsze tak jest ale w 70% przypadku .

Opublikowano
No ok :(

Dodam ze jak np dam gaz do dechy to idzie jak zwykły wolnossący diesel i nie czuc kompletnie odejścia ale jak na sekunde popusci sie gaz i da z powrotem to auto zbiera sie prawie tak jak powinno . Nie zawsze tak jest ale w 70% przypadku .

U mnie tak objawiało się zapieczonymi kierowniczkami w turbulum, ale logi prawdę ci powiedzą :decayed:

:vaglogi:

http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)

:hi:

Opublikowano

Dość

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.