Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analize, auto ciągnie od 3000


tomasimo

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak miałem przy swoim 2.0 tdi ze ciagło od 3 tys obr i w dodatku były drgania w okolicach 1800- 2200 obr. Okazało sie ze sa pompki do wymiany, zmieniłem wszystkie 4 i nie to autko smiga az miło i zaczyna ciagnac od 1600 obr, zrób jeszcze logi w kanale 13 i 23 bo u mnie przed wymiana były słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o analizę tych logów co mam, może przepływa do wymiany, lub coś innego . Prosze o pomoc bo w analizie logów jestem słaby . Ale z logów 011 Turbo chyba normalnie pracuje tzn nie ma zapieczonych łopatek lub brudnej gruszki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć statyczne 013, 018 i 023 tylko nagrzej motor. Możesz też wrzucić te same dynamiczne. W 011 ciśnienie trochę skacze, ale może to być spowodowane wolniejszą jazdą w ostatnim czasie- Też tak miałem, pojeździłem dynamicznie i ustabilizowało się (pewnie trochę nagaru z turbo odpadło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 003 słabo mierzy, natomiast w 008 i 010 już jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 1,7bara przy 2400RPM? to normalne? chyba coś nie tak z geometrią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mozna powiedziec o przepływce?

Prosze o ocene

Wykonaj porzadnie komplet logów ... bo to co jest to niedokladne ochłapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może wszystkiego jak trzeba nie zrobiłem , ale panowie naprawde nic nie można powiedziec o tych logach co juz mam ?

Chcialbym cos juz wiedziec a nie mam teraz dostępu do auta by zrobic kolejne logi.

Jak tylko bede miał auto zrobie tak jak pisze .

Zlitujcie sie :)

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

No może wszystkiego jak trzeba nie zrobiłem , ale panowie naprawde nic nie można powiedziec o tych logach co juz mam ?

Chcialbym cos juz wiedziec a nie mam teraz dostępu do auta by zrobic kolejne logi.

Jak tylko bede miał auto zrobie tak jak pisze .

Zlitujcie sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koledzy mówią komplet logów, to widocznie trzeba komplet logów zrobić i nie ma zmiłuj się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok :(

Dodam ze jak np dam gaz do dechy to idzie jak zwykły wolnossący diesel i nie czuc kompletnie odejścia ale jak na sekunde popusci sie gaz i da z powrotem to auto zbiera sie prawie tak jak powinno . Nie zawsze tak jest ale w 70% przypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok :(

Dodam ze jak np dam gaz do dechy to idzie jak zwykły wolnossący diesel i nie czuc kompletnie odejścia ale jak na sekunde popusci sie gaz i da z powrotem to auto zbiera sie prawie tak jak powinno . Nie zawsze tak jest ale w 70% przypadku .

U mnie tak objawiało się zapieczonymi kierowniczkami w turbulum, ale logi prawdę ci powiedzą :decayed:

:vaglogi:

http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...