Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lakier do zaprawek - jaka firma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam do zrobienia kilka zaprawek, jakiej firmy lakieru szukać by był najbardziej zbliżony odcieniem do mojego ? Naciąłem się kiedyś na jakiegoś mieszacza farb co chyba po pijaków to dobierał i teraz chciałbym kupić coś gotowego. Myślałem o Duplicolor czy Motip ale ciężko dostać mój kolor (LZ6L Cactus Green). Co możecie polecić ?

Opublikowano

odwiedź dobra mieszalnie lakierów i na pewno dorobią

Opublikowano

W lakiernik musisz min. 200 ml zamowić najmniej :wink:

W ASO mozesz dobrać wg koloru we wlepie w aucie małe aplikatory .

Opublikowano
W lakiernik musisz min. 200 ml zamowić najmniej :wink:

W ASO mozesz dobrać wg koloru we wlepie w aucie małe aplikatory .

ile ta "przyjemność" orientacyjnie kosztuje??? i ile taki aplikator ma pojemnosci??

Opublikowano
  • Autor

ok. 80 zł za 2x9 ml (kolor bazowy + bezbarwny) na allegro. W ASO pewnie podobnie lub drożej.

Opublikowano

Ostatnio jak chciałem kupić lakier LZ9U to Pan w jakimś sklepie z farbami polecił mi brać czarny połysk, bo LZ9U z perłą wychodzi matowy i widać różnice, natomiast przy czarnym połysku jest dużo lepiej.

Opublikowano
W lakiernik musisz min. 200 ml zamowić najmniej :wink:

W ASO mozesz dobrać wg koloru we wlepie w aucie małe aplikatory .

zgadza sie tyle ze 11 letni lakier wyblakł itp i będzie różnica ,a w mieszalni przynajmniej mi dobrali idealnie i zapłaciłem 102zł a ile tam tego było to nie pamiętam

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

W lakiernik musisz min. 200 ml zamowić najmniej :wink:

W ASO mozesz dobrać wg koloru we wlepie w aucie małe aplikatory .

zgadza sie tyle ze 11 letni lakier wyblakł itp i będzie różnica ,a w mieszalni przynajmniej mi dobrali idealnie i zapłaciłem 102zł a ile tam tego było to nie pamiętam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

małe sprostowanie: w ASO 45 zł kosztuje taki zestaw 2x9 ml.

Opublikowano

Ja dzisiaj kupiłem buteleczkę 100ml za 9zł :) Po nałożeniu polerować ten lakier?...bo gość w mieszalni mówił, że to niewiele da...

Opublikowano

polerowanie lakieru nakładanego pędzelkiem mało efektowne bedzie,.

zreszta ja tez nie wierze w farby zaprawkowe z serwisu, rzadko pasują,.

trzeba tez dodać że na każdym aucie nakładana farba jest natryskowa, kolor zmienia sie z natryskiem, także z pod pędzla na pewno pasowac nie będzie,.

STANDOX, to jest ori baza, jak macie mieszalnie tej marki w mieście to polecam

Opublikowano

Nikt nie wierzy w super efekt po uzupełnieniu odprysków itp. lakierem zaprawkowym. Byłem w mieszalni i przyłlożyliśmy paletę czerni do lakieru i namieszaliśmy taki kolor jaki ma być z uwzględnieniem 14 lat życia autka:wink: Także kolor to nie problem, a raczej sposób aplikacji, który przy użyciu pędzelka jest mega profi:grin:...ale co zrobić...najlepiej polakierować całość.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.