Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pioneer DEH 3400? Lub inne radyjko cena okołoa 3 stówek.


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad tym radyjkiem, warto?

Pioneer DEH-3400UB Radio CD/ USB/ iPod/ RGB NOWE (2341778622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy może istnieje aktualnie coś lepszego w tej cenie? Proszę o pomoc, na radyjko chce przeznaczyć około 3 stówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kaskę idzie kupić lepsze radyjko używane jeśli taka opcja wchodzi w grę :wink:

a jeżeli koniecznie nowe to ja bym polecił alpine troszkę ponad 300 zł ALPINE CDE-120RR CDE-120R CDE-120RM NOWE 3 GRATISY (2346442851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PS. szkoda że nie chcesz więcej wydać bo mam do sprzedania stacje JVC DK-AVX22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii radia idź lepiej do sklepu i posłuchaj jak grają bo pionek ma zupełnie inne brzmienie od alipnea. Pioneer ma bardziej basowe brzmienie a alpine jest bardziej wyważony, ale jak trzeba to też da kopa. Ja miałem w swoim b6 cda9883r i byłem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pionnera nie pamietam jaki model dokladnie.. ale troche podobny do tego co pokazales.. i jestem zadowolony.. mam go juz ponad 2 lata.. i nic sie z nim nie dzialo.. zadnych problemow.. mam podlaczana pod niego skrzynie ze wzmakiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...