Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upierdliwa usterka nowego laptopa a Ram-serwis w-wa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trzy miesiace temu nabylem lapka Fujitsu. Od poczatku ma on bardzo upierdliwa wade, otoz co pewien, nieregularny czas mruga mu matryca. Raz moze byc tydzien spokoju, pozniej na 5 godzin dzialania pol godziny moze mrugac. Wydaje mi sie, ze mruga podswietlenie-gdyz jak zaczyna mrugac zwiekszam jasnosc i problem chwilowa ustaje- nie jestem jednak w stanie caly czas pracowac z jasnoscia 75%. Lapka wyslalem na gwarancje do ram serwisu w w-wie jednak tam, choc opis byl szczegolowy, usterki nie stwierdzono. Co robic ? Powiedzmy, ze z usterka mozna zyc, ale przeciez nie po to place za nowy sprzet zeby miec sprawny w 95%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj film z usterką i wyślij im laptopa razem z płytą z nagranym materiałem. Jak nadal będą się upierali to UOKiK - tam jest jakiś rzecznik - spokojnie możesz go podpytać co z tym fantem zrobić.

A diagnoza pewnie będzie taka, że cewka od podswietlenia ma zimny lut/spsuła się :kwasny: - do wymiany.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi defektami najgorzej - bo nie są one widoczne od razu, a w żadnym serwisie nie będą się bawić ze sprzętem tyle, ile potrzeba na wywołanie usterki. Postaraj się użytkować laptopa możliwie często, jeśli występuje coś takiego to częste używanie powinno wadę pogłębić, aby stała się ewidentna - może np. podświetlenie padnie raz a dobrze i wtedy nie będzie przepychanek - będą musieli naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie migotał, matryca nie pracuje na 50 Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie migotał, matryca nie pracuje na 50 Hz

True that :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...