Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Sprężyny S-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy

widzę ze jest dużo wątków odnośnie obnieznia zawieszenia

ja mam audi a4 b6 2,5 tdi quattro <limuzyna> z 10.2004 roku

i mam zawieszenie ogr

a chciałbym wymienic na to od s-line -20mm czhyba 1be z tego co wyczytalem

--czy wystarczy kupic same sprezyny i smigac na org amorach itd :wallbash:

-- i jakie sa nr takch sprezyn :embarrassed:

prosze o wyjasnienie nie tylko mi ale i innym poniewaz duzo osob sie nad tym glowi

P-O-Z-D-R-A-W-I-A-M

:th:

Opublikowano

Jaki nr sprężyn nie wiem,ale moim zdaniem należy założyć komplet -amor i sprężyna- oczywiście jak rozmawiamy o orginalnym S-line, :) jest to odpowiednio dograne i zestrojone. :)

Ktoś ostatnio miał do sprzedania i chciał założyć serię ,zapytaj :)

Opublikowano

Ja mam cosik takiego:

Amortyzatory maja nr-y: 8E0 513 033 N i 8E0 413 031 CN

Sprezyny oznaczenia: 1x niebieski, 2x różowy oraz 1x niebieski, 3x zielona

Ale jest to zawieszenie 1BV z jakiegos s-line'a.

Jak kupisz same spreżyny to auto Ci "tylko" siadzie ale nie bedzie twardsze, dodatkowo obecne amory szybciej mogą Ci się zużyć.

Opublikowano
  • Autor

w sumie wystarczy mi ze "siadzie" nie musi byc twardsze :kox:

jedynie by troche wizualnie zmienic

a te -30 1bv to jak sie na tym smiga

trzeba uwazac??

Opublikowano

w sumie wystarczy mi ze "siadzie" nie musi byc twardsze :kox:

jedynie by troche wizualnie zmienic

a te -30 1bv to jak sie na tym smiga

trzeba uwazac??

oj trzeba :thumbdown:

Opublikowano

a te -30 1bv to jak sie na tym smiga

trzeba uwazac??

auto prowadzi się świetnie

ale rzeczywiście trzeba uważać :confused4: - takie drogi

Opublikowano
  • Autor

przez co rozumiesz uwazac??????????

Opublikowano

w miastach: parkowanie przy kraweznikach, wjazd na krawezniki/chodniki, tarki na dojazdach do świateł, "śpiący" policjanci i dziury

na trasach: koleiny jeżeli masz opony >205, fałdy asfaltu zrobione przez ciężarówki.

Wczoraj zrobiłem trasę Krk <--> Limanowa w obie strony, na zakopiance było super

ale jak zjechałem na beznadziejną krajówke to czasem głowe chciało urwać, telepie okropnie, momentami zwalniałem do 50km/h.

Opublikowano

eeeeeeeeee przesada kolego :polew:

Opublikowano

Przez szerszych spiacych policjantow nalezy przejezdzac powoli, ale wylacznie dlatego, ze auto na zawiasie 1BV/BE jest sztywne - nie dlatego, ze jest niskie.

Przez wezszych policjantow (jak np. kolczatki na parkingach) trzeba przejezdzac ostroznie, bo mozna puknac sankami silnika o nie...

Ogolnie na 1BV jezdzi mi sie super, ale nie kazdy lubi sztywny, sportowy zawias.

Opublikowano

Ogolnie na 1BV jezdzi mi sie super, ale nie kazdy lubi sztywny, sportowy zawias.

Potwierdzam, auto prowadzi się świetnie, mi do pełni szczęścia brakuje tylko Q

eeeeeeeeee przesada kolego :polew:

co Cię tak rozbawiło Robercie :tongue4:

Opublikowano

otles jak zmieniać to w kpl. czyli amorek + sprężyna w innym wypadku to bezsensu i ucierpi na tym charakterysyka prowadzenia auta.

na twoim miejscu odpuścił bym taka modyfikację a żeby cię w tym utwierdzić to powiem ci że amorek do 1BE czy 1BV to 2x większy koszt niż standardowego.

Opublikowano

Ogolnie na 1BV jezdzi mi sie super, ale nie kazdy lubi sztywny, sportowy zawias.

Potwierdzam, auto prowadzi się świetnie, mi do pełni szczęścia brakuje tylko Q

eeeeeeeeee przesada kolego :polew:

co Cię tak rozbawiło Robercie :tongue4:

że tak trzeba uważać. już parę razy jechałem inna drogą do celu niż inni :polew: ale bym się nie zamienił na seryjne zwykłe :) :th:

Opublikowano

już parę razy jechałem inna drogą do celu niż inni :polew:

czyli rozumiem że dłuższa ale równiejsza :tongue4:

Opublikowano

już parę razy jechałem inna drogą do celu niż inni :polew:

czyli rozumiem że dłuższa ale równiejsza :tongue4:

tak taka jaką można wogóle przejechać :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.