Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Halasem silnika


mati91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . jestem nowym uzytkownikiem posiadam audi a4 b6 1.9tdi 131KM 2002r , od nie dawna zauważylem ze gdy dodaje gazu od 1000 do 2000 obrotów zaczyna coś syczeć i zarazem trzeć z okolicy silnika jakby zasysalo i wypluwalo powietrze z jakims plynem i o cos tarło , ale wszystko jest suche.. . Te halasy nie trwaja zbyt dlugo ale zaczynaja byc coraz glosniejsze . Bylem z tym u mechanika podpinalismy auto pod komputer i wykazalo wade wtryskow wiec pomyslelismy ze to jest problemem. Po wymianie wtryskow sprawdzeniu turbiny wszytskich wezykow i uszczelek jest dalej to samo .. Wyszykiwalismy roznych bledow na komputerze ale nic nie wykazalo. Moze mieliscie juz podobne problemy z swoimi autami a moze moglibyscie mi powiedziec jak lub gdzie moglbym to jakos inaczej sprawdzic . Z gory dziekuje za odpowiedz , I serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapchany katalizator - zbyt słaby przplyw spalin i silnik sie dusi własnymi spalinami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem katalizator wymienilem wszytskie wezyki z turbiny sprawdzilem cala turbine i dalej jest to samo.. Teraz zaczelo tak syczec gdy puszczam noge z gazu.. juz nie wiem co mam z tym robic :)) co moglbym jeszcze waszym zdaniem sprawdzic lub wymienic , czy moze to byc podcisnienie z turbiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...