Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy taki uchwyt na napoje podejdzie do przedlifta?


xILukaszeKIx

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie pasował :wink: Wydaje mi się że wkłada się go w ten drugi otwór, pod łokciem ale nie jestem pewien, ja mam tam schowek na kasety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam ori tunel do przedlifta wymontowany od siebie z autka z dwoma uchwytami chowanymi na kubki jak byś chciał to możemy się dogadać co chodzi o cenne :wink:

jak by co to pisz na PW

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

kolego ja mam ori tunel do przedlifta wymontowany od siebie z autka z dwoma uchwytami chowanymi na kubki jak byś chciał to możemy się dogadać co chodzi o cenne :wink:

jak by co to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który to wystawił - inną część przedstawia na fotkach - a inną w tym rysunku z ETKI. Na Etce jest zaznaczony zupełnie inny rodzaj uchwytu na kubki (sam mam taki i mogę wstawić foto). Uchwyt na zdjęciach jest moim zdaniem za szeroki i raczej na pewno nie wejdzie w tunel środkowy, to jest element skądinąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie on niepodejdzie do przedlifta.. albo go bedzie mozna wsadzic ale bedzie wystawal jak d*pa zza krzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest raczej w to miejsce pod łokciem, tam jest taki otwór, ja mam schowek na kasety ale jestem przekonany że to będzie pasować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, sprawdziłem w ETCE i to jest uchwyt na kubki do Audi A3, a nie do A4:

etkao.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tam jest B na końcu :wink: Jak ktoś ma to w aucie to niech sprawdzi nr i będzie po sprawie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wizualnie widać że to jest dokładnie ten element - porównaj fotkę z aukcji i schemat z ETKI. A w A4 ni w pięć ni w oko nie masz niczego podobnego, zobacz sam jak to wygląda w A4:

etka2e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest do a3, ale do a4 też występowała taka wkładka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1000% było takie coś do A4, nawet Krycha jak dobrze pamiętam to to sprzedawał :wink: tylko nie wiem czy to dokładnie to, jak widać w etce nie ma do A4 takiego gadżetu a w realu na 100% jest, może przeczyta to jakaś osoba która to posiada i odczyta nr :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za herezje opowiadacie, do polifta było coś takiego w miejsce pod podlokietnik tak jak mówi tomaszstn. w przedlifcie byl uchwyt na dwa kubki przy samym lewarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej - sprzedawca na w/w aukcji wprowadza w błąd, bo to co sprzedaje nie jest do A4 i do A4 pasować nie będzie.

co za herezje opowiadacie, do polifta było coś takiego w miejsce pod podlokietnik tak jak mówi tomaszstn. w przedlifcie byl uchwyt na dwa kubki przy samym lewarku.

Zarzuć printscreena z ETKI albo fotkę z tym, bo sam jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, do przedlifta była taka wkładka w otwór pod łokciem, ja mam włożony tam pojemnik na kasety ale można było dokupić na dodatkowe kubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za herezje opowiadacie, do polifta było coś takiego w miejsce pod podlokietnik tak jak mówi tomaszstn. w przedlifcie byl uchwyt na dwa kubki przy samym lewarku.

no ale było w B5, co za różnica przed czy polift, jak ten otwór pod łokciem sie nie zminił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy czasem nie jest różnica w tunelu. Jestem w pracy i nie mam etki przed oczami ale jak już Daniel słusznie zauważył, może być w tym różnica. Tu mamy screena z A4 99 a nie wiem jak w 96.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, do przedlifta była taka wkładka w otwór pod łokciem, ja mam włożony tam pojemnik na kasety ale można było dokupić na dodatkowe kubki.

Takie coś to ja mam u siebie. Są dwa przyciski, które po wciśnięciu otwierają się i robią miejsce na kubek. Ale to nie ma nic wspólnego z tym w/w. Na oko widać że wymiary jednego i drugiego są zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubków z polifta do przedlifta nie wsadzisz. krycha sprzedawal do polifta za 5 dyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, do przedlifta była taka wkładka w otwór pod łokciem, ja mam włożony tam pojemnik na kasety ale można było dokupić na dodatkowe kubki.

Takie coś to ja mam u siebie. Są dwa przyciski, które po wciśnięciu otwierają się i robią miejsce na kubek. Ale to nie ma nic wspólnego z tym w/w. Na oko widać że wymiary jednego i drugiego są zupełnie inne.

Chłopie ale Ty czytasz to co tu piszemy :facepalm: Chodzi o dodatkowe miejsce na kubki. To nie przychodzi w miejsce starych tylko dodatkowo w otwór pod podłokietnikiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...