Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy taki uchwyt na napoje podejdzie do przedlifta?


xILukaszeKIx

Rekomendowane odpowiedzi

no ale przecież w przedliftowym tunelu, pod łokciem jest taka sama dziura jak w polifcie.. czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, jeśli ta sama to nie ma znaczenia przedlift-polift, Daniel miał oby dwa kilka dni temu to może się wypowie :wink:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

he he znalazłem :banan:

Audi 80 Klub Polska :: [b3/B4] - Rezanie uchwytu do kubkw od A4 B5 FL

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he znalazłem :banan:

Panie, to jest zupełnie inna część niż w aukcji na początku tego wątku, a sam przed chwilą twierdziłeś że to z aukcji będzie pasować do A4 :P

A nijak nie będzie bo to z aukcji jest do A3 i w ogóle nie w tym miejscu mocowane. Ten link który wrzuciłeś z "rezania" to zupełnie co innego - to może pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he znalazłem :banan:

Panie, to jest zupełnie inna część niż w aukcji na początku tego wątku, a sam przed chwilą twierdziłeś że to z aukcji będzie pasować do A4 :P

A nijak nie będzie bo to z aukcji jest do A3 i w ogóle nie w tym miejscu mocowane. Ten link który wrzuciłeś z "rezania" to zupełnie co innego - to może pasować.

no to przecież od początku piszemy że tamto jest od a3, a do a4 też szło takie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale tomaszstn wprowadza gościa w błąd, bo autor wątku na początku spytał konkretnie czy to z aukcji będzie pasować do A4 - a nie będzie, bo jest do A3. A fakt, że sprzedający nie wie co sprzedaje -to inna sprawa. Nie odwracać mi kota ogonem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto coś takiego ma u siebie wymodzone.

Niewykluczone, że to z aukcji "wlezie" do środka podłokietnika A4, bo podobnie to wygląda - ale pewności nie ma.

Ale już na pewno nie będzie pasować tam, gdzie w A4 są kasety itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest roznica w tunelu, poliftowy jest nieco wiekszy ten otwor pod lokciem, mam tam cb i wyraznie widze :D pomierzę wieczorem to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest roznica w tunelu, poliftowy jest nieco wiekszy ten otwor pod lokciem, mam tam cb i wyraznie widze :D pomierzę wieczorem to napisze

ale przecież to jest tunel od przedlifta i pasi:naughty:

7eaa15a4d4db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiesz ze to nei jest ten sam co na aukcji tak? :decayed:

mnie to ten intryguje :kox:

4800-img-1498-large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pisałem że ten akurat na 100% wejdzie ale wiedziałem że jakoś to podobnie wyglądało, wydawało mi się że to to, po drugie nie ma pewności że zdjęcia real czy tylko koleś z neta coś wziął a opis do A4, trzeba by było to dokładnie sprawdzić. Nie jestem w domu i nie mam dostępu do swoich materiałów i do etki, pisałem z głowy i nie bardzo pamiętałem jak to wygląda, po drugie może właśnie spasi to do przedlifta skoro tak jak Daniel napisał jest różnica w wielkości otworów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiesz ze to nei jest ten sam co na aukcji tak? :decayed:

mnie to ten intryguje :kox:

http://www.audi-sport.net/vb/members/jimgrim77/albums/s3-build-thred/4800-img-1498-large.jpg

człowieku przecież o tym już wiemy, ale jest nawet numer tej czesci z a4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ktoś wkleił fotkę że do przedlifta to pasi

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

można by było zadzwonić do gościa się się spytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj ten sam uchwyt w tunelu z polifta :whistling:

60a60316.jpg

A jeszcze mi sie tak przypomnialo ze do siebei wkladalem tunel po lifcie bo montowalem razem z lokciem a mialem przed i nie zauwazylem zadnej roznicy oprocz nieco glebszego schowka na "cos podluznego" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest roznica w tunelu, poliftowy jest nieco wiekszy ten otwor pod lokciem, mam tam cb i wyraznie widze :D pomierzę wieczorem to napisze

ale przecież to jest tunel od przedlifta i pasi:naughty:

http://s018.radikal.ru/i500/1202/5a/7eaa15a4d4db.jpg

sam nie wiem, cb mi inaczej tam lezy a w przedlifcie bylo jakos ciasniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, temat ciekawy i można zostawić dla potomnych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Jestem posiadaczem omawianego uchwytu.

Mam go zamontowanego w przedlifcie, ale fakt że tunel z łokciem mam od lifta.

BTW jak zakupiłem poliftowy tunel, to nie bylo w nim żadnego "dywanika" w schowkach. Zanim dokupiłem sobie ten uchwyt, bo nie miałem żadnego po zmianie tunelu to "dywanik" mialem przełożony z przedliftowego i pasował idealnie - w związku z tym uważam że te schowki, zagłębienia jak zwał tak zwał są identyczne w całym okresie produkcji...

Ewentualne fotki u mnie w watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie odkop, bo jak pisaliscie temat dla potomnych. to zeby bylo jasne: ten uchwyt, ktory sie naciska i otwiera [ten blizej lewarka zmiany biegów] jest taki sam przed i po lifcie? pytam bo mam tan zamontowany uchwyt na telefon pokladowy. chcialem go wywalic i wlasnie tam wstawic uchwyt na kubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...