Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kopci po zalaniu cliner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:jak w temacie mianowicie po zalaniu cliner diesel motul

auto zaczęło kopcić ale to nie czarny dym tylko taki niebieskawy

chodzi o to czy może ktoś miał taki sam problem czy to minie

bo już po tym środku wyjeździłem jeden zbiornik i nie minęło :wallbash:

dodam tylko że wcześniej przed zastosowaniem tego nie było

Opublikowano

Kolego, jeżeli to niebieskawy dym, to wskazuje na palenie oleju. Może już masz zużyte trochę pierścienie (tzw. zbierające) i cleaner usunął z nich nagar, który zapobiegał temu spalaniu...

Opublikowano

prawda jest taka że twoje wozidło to niestety już stary kapeć i pewnie bez remontu głowicy się nie obędzie tzn. uszczelniacze zaworowe i prowadnice lub pierścienie tłokowe , uszczelniacze wirnika sprężarki ,dolewanie cudów do silnika to niestety tylko lipa marketingowa

Opublikowano

lepiej kupic nowy silnik z pewnego zrodla lub nowe wozidlo niz sie z tym bawic

Opublikowano

niebieski dym to nie koniecznie palenie oleju silnikowego a równiez z nadmiernej ilosci paliwa powstaje niebieski(siwo niebieski) dym a ten srodek słuzy przecież do czyszczenie układu paliwa a nie układu smarowania... srodek ten w/g mnie spowodował dobre przeczyszczenie układu i parametry pracy silnika mogły ulec zmianie... sam osobiescie u siebie to przerabiałem - po zalaniu STP i jazdy na diesel dynamic wszystko tak sie poczysciło ze musiałem przeregolawac kat wtrysku i dawke paliwa i wszystko wróciło do normy...jesli to nie pomoze wtryski w torbe i na próbnik do dizlowców....to tak moja mini tyci poradka

Opublikowano
  • Autor

dzięki panowie ale wymiana motoru lub remont nie wchodzi w grę to nie jest kopcenie jak w starze

ale moja sugestia jest taka że coraz mniej kopci

chodzi o to czy wszystko wróci do normy miejmy nadzieje

ale że mi się chciało lać takie coś :wallbash::wallbash::wallbash:

f*ck

Opublikowano

zalej cera-tec z liqui molly 100zl (wystarcza na 50tys km) do oleju

2729.jpg

i przy wymianie oil additiv 30zl (co wymiane)

250_9888186224ed5fd9d016ad.jpg

powinno pomoc a do paliwa wlej sobie tak 30ml oleju mixol s na caly bak 15zl

prawdopodobnie usuniete zostalo ci smarowanie z wtryskow a to ci powinno pomoc wiem bo mam golfa 3 ahu 420tys przebiegu :hi:pozatym to nic strasznego ze zalales powinienes powtorzyc lanie tego za 5tys km powinno byc dobrze i nic sie nie powinno stac tak miewaja stare diesele nie martw sie pozdrawiam pozatym my tu cie tak straszymy a to pomoze nie mozna wszystkiego czarno widziec tylko:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego za pomoc :doh:

ale właśnie muszę jeszcze zalać raz clinera i po wino być git

jeszcze raz dzięki za pomoc :notworthy:

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

no i doleje tego mixolu

ale jak tak wszystko zacznę lać może być tego za dużo :facepalm::facepalm:

Opublikowano

no i doleje tego mixolu

ale jak tak wszystko zacznę lać może być tego za dużo :facepalm::facepalm:

AFN przepali wszystko:decayed:

Opublikowano

dokladnie a co lepsze mozesz go zalac od razu z plukanka

Opublikowano
  • Autor

no i doleje tego mixolu

ale jak tak wszystko zacznę lać może być tego za dużo :facepalm::facepalm:

AFN przepali wszystko:decayed:

bez przesady bo i te motory są do czasu cierpliwe :grin:

Opublikowano

Ja też się zastanawiałem czy nie zalać sobie tego środka cliner bo był syf w oleju tzn. ktoś przejechał bez wymiany oleju z 20kkm i był mocno czarny przepracowany ale bez glutów i itd. zalałem świeżego motula do PD i po przejechaniu z 200km zrobił się znów szybko syfiasty ...i dobrze niech wypłuczę to zmienie za jakieś 2000km ...miałem trochę obawy czy używać tego cliner bo słyszałem, że może a nie musi za duzo wyczyścić w silniku.. :-)

Opublikowano
  • Autor

ja żałuje bo przed tym ani dymka nie puścił :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

powinno ci zapobiec spalaniu oleju styka na 50tys

Opublikowano
  • Autor

spróbuje na pewno :decayed::decayed:

Opublikowano

napisz czy cos to dalo bo tez sie zastanawiam nad tym czy zastosowac u siebie

Opublikowano

to przy kazdej wymianie oleju

starcza na 15 tys

Opublikowano
  • Autor

no dzięki

a powiedz ten mixoil to stosuje się przy każdym tankowaniu

bo powiem ci że jest lepiej

cliner f*ck :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

Masz dokładnie ten sam objaw który ja miałem po płukance silnika 2 razy cleanerem w poprzedniej audicy.

Zaczęła chlać olej i kopcić na niebiesko.

Auto sprzedałem. Cleanera nigdy już nie zaleję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.