Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pukanie oraz na jakie amoryzatory wymienić jak mam teraz 1BE?


sikszak

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z pukaniem/stukaniem w przednim zawieszeniu. Puka przy ruszaniu oraz na zakrętach, nie na dziurach. Stuk jest przy skręcie z głównej na podporządkowaną jak zjeżdżam z ronda, jak jadę wąskimi krętymi drogami. Wymienione całe zawieszenie na nowe, wszystkie przeguby, wahacze, drążki, łączniki. Trzech mechaników sprawdzało są sztywne nie widza luzów Podobno wszystko jest OK w zawieszeniu. Poduszka silnika ta olejowa jest wymieniona na nówkę z ASO. Reszta poduszek sprawdzona u trzech różnych mechaników i mówią że są ok.

Doszedłem do wniosku że może to amortyzatory z przodu. Każdy z mechaników stwierdzał, że jeden z nich lekko się poci, więc pojechałem na stację ale sprawność mają ponad 70% więc wtedy temat odpuściłem. Teraz czytając forum kilka osób miało stuki spowodowane amorami. mam więc pytanie czy ten typ stukania przy ruszaniu i na zakrętach, a nie na dziurach moga powodować amory?

Jeśli tak to na jakie je wymienić skoro mam teraz s lineowe (1BE). Jakie amorki polecacie jakiej firmy i jaki model żeby pasował do s line.

czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne że to wina amorków, jeżeli się poci, choć dziwne że nie stuka na dziurach. Jeżeli chcesz kupić nowe poza ASO to polecam Kayabe excel-g gazowo-olejowy czyli taki jak ori, są dostępne do zawieszeń 1BE, cena b. dobra ewentualnie ori Sasch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...