Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taka seria...


krystianoo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nabylem audi taka klasyczna seria.

ada1.jpg

<br /><br />

ada2.jpg

<br /><br />

ada.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

powiedzcie mi czy to tak jest oryginalnie czy ktos kombinowal?

zegary.jpg

<br /><br />

zega.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wyciągnąć licznik i zobaczyć :) Jak chcesz zobaczyć mały pokaz wyświetlacza to wciśnij lewe pokrętło na liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he ale troche poobijana zderzak przydaloby sie wymienic przedni i mam taki zaciek nad tylna szyba w srodku jak umyje samochod to mokre tam az jest... nie wiem czy to od szyberdachu czy gdzie indziej...

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

wlasnie pokazuje takie rozne kontrolki jak to wcisne a jak zapale samochod to jest bremslicht i wcisne stop to OK sie pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w porządku w takim razie z licznikiem. no wyciek musisz zlokalizowac i zlikwidowac bo podsufitka ci zgnije. a tak fajny. ktos juz cos robil widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dużo można zrobić :wink: Co tam masz za 1.9? Ja zacząłbym od programu :wink: potem jakaś większa felga, trochę w dół go sciągnąć, dorzeźb sobie halogeny w zderzak od polifta, tylne lampy poliftowe itp itd. poprzeglądaj tematy z samochodami innych znajdziesz inspiracje :wink: Powodzenia, fajny Audik :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program ~800zł, ale lepszą opcją jest wrzucić wtryski od afn'a +- 300zł i wtedy program :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...