Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie jakie polecacie glosniki na przod 13 a na tyl 16 bo podobno wejda do tylnych drzwi 16 bez problemu takie glosniki zeby to ladnie dosc gralo no i beda one napedzane wzmakiem i tuba lub skrzynia cena tak do 1000zl tube i wzmak kupie uzywke chyba ze cos nowego sie trafi fajnego bo widzialem blaupunkta z wzmakiem za 400zl co polecacie koledzy ?

nie chce mega basu ale zeby to ladnie gralo z basikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze na prawde zbedne komenatrze sa tu nei potrzebne mam dosc dobre .. pytam si eo glosniki a nie o radio kolego wiec jak nie masz co do powiedzenia w tym temacie to prosze sie nei wypowiadaj .. czekam na odpowiedzi zwiazane z tematem i mam nadzieje ze pomozecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie ratuja Cie nastepujace marki: buszmeny, pejongi i inne wynalazki. i to oczywiscie uzywki do tej kwoty. Live is brutal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za malo konkretow kolego. Czy glosniki maja byc zasilane radiem (kwota wskazuje na to, ze tak) Jesli chcesz wsadzic w przednie drzwi 16-stki to czeka Cie kupa roboty i kolejne koszty. No i jakie masz radyjko bo bedzie potrzeba wypuszczenia jednej pary rca do pieca pod ktorym zagra sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj potrzeba 5-6 kanalow lub 4-kanalowca pracujacego w trybie Tri-mode (w tej kwocie bedzie ciezko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podlaczysz pod jeden kanal to zero stereo

kazdy glosnik musi miec swoje wyjscie to logiczne piec musi byc 4 kanalowy z filtrem dolno przepustowym na suba zreszta ja bym zostawil glosniki a tylko tube dał

to ma grać czy ma cie być najpierw slychac a potem widać ??? bo chyba taki efekt chcesz osiagnać jak zepniesz to pod jeden kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu kupił wzmacniacz 4 kanałowy i podłączył przednie głośniki a ślub z mastka. Tylne głośniki pod radio bo one mają tylko wypełniać przestrzeń. Zostaje jeszcze kwestia ile masz par wyjść rca? Co do głośników to warto posłuchać jak grają ogólnie helix i PB w tych pieniądzach. Coś lepszego to trzeba dać koło 500 pln

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie jakie polecacie glosniki na przod 13 a na tyl 16 bo podobno wejda do tylnych drzwi 16 bez problemu takie glosniki zeby to ladnie dosc gralo no i beda one napedzane wzmakiem i tuba lub skrzynia cena tak do 1000zl tube i wzmak kupie uzywke chyba ze cos nowego sie trafi fajnego bo widzialem blaupunkta z wzmakiem za 400zl co polecacie koledzy ?

nie chce mega basu ale zeby to ladnie gralo z basikiem

Domyslam sie jaki zestaw blaupunkta widziałes.... daj sobie z tym spokoj:wink:

za 1000 zł to kupisz ,,dobre'' głosniki przod +tył

ja u siebie mam przod pod wzmakiem na tystansach MDF. bez wygluszania + tył seria pod radio i w zupełnosci wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z helix i blaupunkt dał bym spokój montuj ground zero, są ładne zestawy ,wzmacniacz polecam alpine a skrzynie ground zero .Ja mam u siebie takie coś :radio pioneer ,głosniki przud /tył ori wzmacniacz cyfrowy alpine 1000rms skrzynia ground zero 2000 watt 1000rms i robi robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wiele dobrego o głośnikach PowerBass, lecz osobiście ich nie słyszałem. Ogólnie pod wzmacniaczem wiele zestawów, tańszych zestawów zagra o niebo lepiej jak seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze na prawde zbedne komenatrze sa tu nei potrzebne mam dosc dobre .. pytam si eo glosniki a nie o radio kolego wiec jak nie masz co do powiedzenia w tym temacie to prosze sie nei wypowiadaj .. czekam na odpowiedzi zwiazane z tematem i mam nadzieje ze pomozecie

wlasnie widac jak sie znasz mowiac dosc dobre, model konkretny sie podaje zeby wiedziec co ma nadawac na ten wzmak i tube. masz tam chodz dwa wyjscia rca? jak chciales podpiac wszystko pod jeden kanal to gratulacje uzyskanego dzwieku. ale pownie nie uslyszal bys tego ze cos jednak nie pokolei dudni. wsadz glosniki na przod tyl PB i uzyskasz juz troche basu ewentualnie to pod wzmaka. chyba ze remiza ma slyszec to tube o ktorej mowisz z mediaexpert za 400 zl.:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze na prawde zbedne komenatrze sa tu nei potrzebne mam dosc dobre .. pytam si eo glosniki a nie o radio kolego wiec jak nie masz co do powiedzenia w tym temacie to prosze sie nei wypowiadaj .. czekam na odpowiedzi zwiazane z tematem i mam nadzieje ze pomozecie

wlasnie widac jak sie znasz mowiac dosc dobre, model konkretny sie podaje zeby wiedziec co ma nadawac na ten wzmak i tube. masz tam chodz dwa wyjscia rca? jak chciales podpiac wszystko pod jeden kanal to gratulacje uzyskanego dzwieku. ale pownie nie uslyszal bys tego ze cos jednak nie pokolei dudni. wsadz glosniki na przod tyl PB i uzyskasz juz troche basu ewentualnie to pod wzmaka. chyba ze remiza ma slyszec to tube o ktorej mowisz z mediaexpert za 400 zl.:facepalm::grin:

Tu się z kolegą zgodzę. Podstawa to jakie radio bo jak ma jedna parę wyjść RCA to całe twoje plany możesz odpuścić. Ewentualnie próbować podłączyć wzmak po sygnale głośników ale to jest zbrodnia dla audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj gdybym sie znal na tym bardzo dobrze to bym nei zakladal tego tematu ..

radio mam takie JVC JVC KD-R721BT lepszy OD KD-X50BT DEH-7300BT PROMO (2322431544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ma ono 2 wyjscia RCA

Ja bym to widział tak. Radio ma dwie pary wyjść. Przód + tył/sub.

Kup markowy używany piecyk 4 kanałowy. Koszt około 400-500pln do tego głośniki na przód np. PB najlepiej 16. Za resztę kasy zleć montaż lub zamontuj sam jak będziesz robił sam to w 1000pln zmieścisz się z wytłumieniem drzwi przednich. Za dwa trzy miechy dozbierasz kasy i wsadzisz sobie skrzynkę jak ale nie bluepunkta czy magnata za 250pln tylko coś bardziej ambitnego może nawet w zamkniętej obudowie. Bas jest wtedy bardziej sprężysty i dynamiczny. Głośniki w tylnych drzwiach odpuść bo jak zrobisz porządny przód to będą tylko mącić scenę. Jak będziesz uparty to możesz przerobić przednie słupki pod montaż głośników wysoko tonowych ale to już nie koniecznie. Pierwszy etap powinien zamknąć się w 1000-1200pln z całym osprzętem bez robocizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...