Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli muszę przedzierać się przez cały samochód do komfortu? Czy gdzieś podłączyć fotochrom z asystentem z przodu auta skoro po can biegnie sygnał?

Na razie czekam na lepszy gateway aby zacząć moda asystenta świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdjąłem ten CP z Gateway'a i lipa. Asystent teoretycznie działa, ale świateł nie zmienia. Nie zmienia jak jedzie coś z przeciwka. Włącza/wyłącza po zadanej prędkości i wyłącza w terenie zabudowanym. Kolega mówił mi kiedyś, że potrzebna jest kalibracja takiego urządzenia. I chyba miał rację. :facepalm: Załamka.:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowałem. W tej chwili nie ma żadnych błędów. Co myślisz o tej kalibracji?

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

No może czasami pokazuje, że system dźwiękowy nieprawidłowo zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gateway też. Inaczej by się nie dało włączyć w ogóle. Jak mówiłem, częściowo działa. Jakieś sugestie Grzegorz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka ma numer 8K0 953 502 BK. Zmieniałem jak zakładałem CC.

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

Ikona się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalibracja jest potrzebna np: do line assist.

Myśle ze masz cos namieszane w kabelkowni przy lusterku. Jak podlaczales, po schemacie?

Kodowania w mmi, CE i gateway masz poprawne? Niektore modele kabelka, a zwlaszcza starsze, nie pokazują podpowiedzi w Long coding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej "Asystent teoretycznie działa, ale świateł nie zmienia. Nie zmienia jak jedzie coś z przeciwka. Włącza/wyłącza po zadanej prędkości i wyłącza w terenie zabudowanym." A do lusterka dołożyłem tylko Cany.

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Kodowanie chyba ok. A lustro podłączałem zgodnie z instrukcjami Wrc i schematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam RHD.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Znalazłem takie coś SSP434 Asystent swiatel drogowych.pdf - Dokumenty - Seat Toledo - clip2 - Chomikuj.pl

Faktycznie kalibracja nie jest konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby włączyć, manetkę pcham od siebie.

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Dziwne jest to, że nie pokazuje żadnych błędów. Ani na fisie ani vcds.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak właśnie włączam, pchając od siebie. Jak normalne długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...