Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli muszę przedzierać się przez cały samochód do komfortu? Czy gdzieś podłączyć fotochrom z asystentem z przodu auta skoro po can biegnie sygnał?

Na razie czekam na lepszy gateway aby zacząć moda asystenta świateł.

Opublikowano

No i zdjąłem ten CP z Gateway'a i lipa. Asystent teoretycznie działa, ale świateł nie zmienia. Nie zmienia jak jedzie coś z przeciwka. Włącza/wyłącza po zadanej prędkości i wyłącza w terenie zabudowanym. Kolega mówił mi kiedyś, że potrzebna jest kalibracja takiego urządzenia. I chyba miał rację. :facepalm: Załamka.:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Help!

Opublikowano

Zakodowałem. W tej chwili nie ma żadnych błędów. Co myślisz o tej kalibracji?

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

No może czasami pokazuje, że system dźwiękowy nieprawidłowo zakodowany.

Opublikowano

W gateway też. Inaczej by się nie dało włączyć w ogóle. Jak mówiłem, częściowo działa. Jakieś sugestie Grzegorz?

Opublikowano

Manetka ma numer 8K0 953 502 BK. Zmieniałem jak zakładałem CC.

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

Ikona się pojawia.

Opublikowano

Kalibracja jest potrzebna np: do line assist.

Myśle ze masz cos namieszane w kabelkowni przy lusterku. Jak podlaczales, po schemacie?

Kodowania w mmi, CE i gateway masz poprawne? Niektore modele kabelka, a zwlaszcza starsze, nie pokazują podpowiedzi w Long coding.

Opublikowano

Jak pisałem wcześniej "Asystent teoretycznie działa, ale świateł nie zmienia. Nie zmienia jak jedzie coś z przeciwka. Włącza/wyłącza po zadanej prędkości i wyłącza w terenie zabudowanym." A do lusterka dołożyłem tylko Cany.

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Kodowanie chyba ok. A lustro podłączałem zgodnie z instrukcjami Wrc i schematami.

Opublikowano

Mam RHD.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Znalazłem takie coś SSP434 Asystent swiatel drogowych.pdf - Dokumenty - Seat Toledo - clip2 - Chomikuj.pl

Faktycznie kalibracja nie jest konieczna.

Opublikowano

Aby włączyć, manetkę pcham od siebie.

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Dziwne jest to, że nie pokazuje żadnych błędów. Ani na fisie ani vcds.:kwasny:

Opublikowano

Jak na dół? Na dół jest kierunkowskaz.

Opublikowano

No to tak właśnie włączam, pchając od siebie. Jak normalne długie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.