Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
A trochę jaśniej. Którego włącznika? Bo światła mam auto.

Włacznik swiateł na desce rozdzielczej koło kiery .

Opublikowano

No to mam auto. Z resztą na żadnym innym ustawieniu się HBA nie włączy.

Opublikowano

To co jest? Co jest nie tak u mnie?

Dzięki Grzegorz.

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

To, że zmienia światła po wjechaniu do wiochy, nie jest sprawą kamery tylko czujnika światła w lusterku (albo tego na szybie). Sprawdziłem zasłaniając kamerę. Nie wiem co jest źle. Cały czas myślę, że to to kodowanie/adaptacja i to niekoniecznie samego lustra. Tylko czego? Gdyby było walnięte, VCDS wywalałby błąd, a jest wszystko si. Co robić? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Kodowanie posprawdzane , Adaptacja tez ...............trudno teraz powiedzieć gdzie tkwi problem :eusathink:

Opublikowano

A może w tych kanałach adaptacji, które nie są opisane, jest gdzieś jeszcze ustawianie RHD/LHD? I nie dogaduje się z innymi sterami ustawionymi na RHD?

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

A jak zasłaniacie, ci którzy mają, kamerkę, to pokazuje coś na fisie?

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Może lusterko gdzieś spadło i coś w elektronice się podziało :eusathink:

Może. Kupiłem to drugie z Allegro 4F-coś tam (wiesz Grzegorz o czym mówię) i mimo, że sprzedawca mówił, że sprawdzał w A5 i było ok- to u mnie nie ruszyło. Tak więc dalej jestem bez asystenta. Szukam działającego lustra. Będę w czerwcu w PL, może coś znajdę.

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 08:28 ----------

Wreszcie sukces! Kolejne lusterko zadziałało. A już myślałem, że to nigdy nie ruszy. Uff...

Opublikowano

To super!

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Jakby co to mam do sprzedania :wink:

Czarne S LINE fotochrom 399 PLN

poszło PW w sprawie lusterka:wink:

Opublikowano
To super!

iPad Tapatalk HD

Noo... Też się cieszę. :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a nie ma ktoś Gateway z Q na zbyciu :naughty:

Opublikowano
a nie ma ktoś Gateway z Q na zbyciu :naughty:

Ja mam z J, gdyby ktoś szukał :wink: a pytałem chłopaków o Q ew. coś full, niestety, mieli tylko ten o którym Ci mówiłem, co nie poszedł komponent:kwasny:

Opublikowano

J jest ful wypas CAN ale bez światłowodu:)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
J jest ful wypas CAN ale bez światłowodu:)

iPad Tapatalk HD

Wiem, dlatego Ci nie proponowałem, jak coś będę wiedział to to dam znać, jutro sprawdzę u siebie jaki mam aktualnie (na pewno 8R1 i końcówka chyba DL:eusathink:i też jest full, może łatwiej z tym będzie:wink:

Opublikowano

A odpalałeś listę gateway w vcds? Ma jakieś dodatkowe funkcje? Może IR kamerę, albo przedni asystent do odpalenia rakiet średniego zasięgu ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
A odpalałeś listę gateway w vcds? Ma jakieś dodatkowe funkcje? Może IR kamerę, albo przedni asystent do odpalenia rakiet średniego zasięgu ;)

iPad Tapatalk HD

Dzisiaj podłączę i dam znać:naughty:ale z tego co widziałem na pewno ziemia powietrze:polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przymierzam się do zmiany lusteraka ze zwykłego no fotochrom i może by zrobić dwa w jednem czyli Fotochrom+High Beam Assistant (8T 8T0857511AD)- niestety mój CAN Gateway Part No SW: 8T0 907 468 AB (HW: 8T0 907 468 H) zgonie z opisami na forum nie wspiera HBA :-(.

Pytanie - warto spróbować "zakodować na sucho" MCE-09 i GATEWAY-19 bez sprzetu? I czy jeżeli zajęte bedą piny nr 7 i 17 na wtyczce A2 Gateway'a to jest szansa że ruszy? Ktoś testował? ETKA za bardzo mi nie podpowiada :-(

Opublikowano
  • Autor
przymierzam się do zmiany lusteraka ze zwykłego no fotochrom i może by zrobić dwa w jednem czyli Fotochrom+High Beam Assistant (8T 8T0857511AD)- niestety mój CAN Gateway Part No SW: 8T0 907 468 AB (HW: 8T0 907 468 H) zgonie z opisami na forum nie wspiera HBA :-(.

Pytanie - warto spróbować "zakodować na sucho" MCE-09 i GATEWAY-19 bez sprzetu? I czy jeżeli zajęte bedą piny nr 7 i 17 na wtyczce A2 Gateway'a to jest szansa że ruszy? Ktoś testował? ETKA za bardzo mi nie podpowiada :-(

Kodowanie na sucho nic ci nie da :wink: beda same błedy .

Jesli chodzi o GATEWAY to postaram sprawdzic ci w mojej ETCE co obsługuje .

Na pierwszej stronie sa tylko podane numery ktore znamy i w miare mozliwosci chcemy je uzupełniać .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.