Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A trochę jaśniej. Którego włącznika? Bo światła mam auto.

Włacznik swiateł na desce rozdzielczej koło kiery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam auto. Z resztą na żadnym innym ustawieniu się HBA nie włączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest? Co jest nie tak u mnie?

Dzięki Grzegorz.

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

To, że zmienia światła po wjechaniu do wiochy, nie jest sprawą kamery tylko czujnika światła w lusterku (albo tego na szybie). Sprawdziłem zasłaniając kamerę. Nie wiem co jest źle. Cały czas myślę, że to to kodowanie/adaptacja i to niekoniecznie samego lustra. Tylko czego? Gdyby było walnięte, VCDS wywalałby błąd, a jest wszystko si. Co robić? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie posprawdzane , Adaptacja tez ...............trudno teraz powiedzieć gdzie tkwi problem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w tych kanałach adaptacji, które nie są opisane, jest gdzieś jeszcze ustawianie RHD/LHD? I nie dogaduje się z innymi sterami ustawionymi na RHD?

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

A jak zasłaniacie, ci którzy mają, kamerkę, to pokazuje coś na fisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lusterko gdzieś spadło i coś w elektronice się podziało :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lusterko gdzieś spadło i coś w elektronice się podziało :eusathink:

Może. Kupiłem to drugie z Allegro 4F-coś tam (wiesz Grzegorz o czym mówię) i mimo, że sprzedawca mówił, że sprawdzał w A5 i było ok- to u mnie nie ruszyło. Tak więc dalej jestem bez asystenta. Szukam działającego lustra. Będę w czerwcu w PL, może coś znajdę.

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 08:28 ----------

Wreszcie sukces! Kolejne lusterko zadziałało. A już myślałem, że to nigdy nie ruszy. Uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam do sprzedania :wink:

Czarne S LINE fotochrom 399 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam do sprzedania :wink:

Czarne S LINE fotochrom 399 PLN

poszło PW w sprawie lusterka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super!

iPad Tapatalk HD

Noo... Też się cieszę. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma ktoś Gateway z Q na zbyciu :naughty:

Ja mam z J, gdyby ktoś szukał :wink: a pytałem chłopaków o Q ew. coś full, niestety, mieli tylko ten o którym Ci mówiłem, co nie poszedł komponent:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J jest ful wypas CAN ale bez światłowodu:)

iPad Tapatalk HD

Wiem, dlatego Ci nie proponowałem, jak coś będę wiedział to to dam znać, jutro sprawdzę u siebie jaki mam aktualnie (na pewno 8R1 i końcówka chyba DL:eusathink:i też jest full, może łatwiej z tym będzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpalałeś listę gateway w vcds? Ma jakieś dodatkowe funkcje? Może IR kamerę, albo przedni asystent do odpalenia rakiet średniego zasięgu ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpalałeś listę gateway w vcds? Ma jakieś dodatkowe funkcje? Może IR kamerę, albo przedni asystent do odpalenia rakiet średniego zasięgu ;)

iPad Tapatalk HD

Dzisiaj podłączę i dam znać:naughty:ale z tego co widziałem na pewno ziemia powietrze:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zmiany lusteraka ze zwykłego no fotochrom i może by zrobić dwa w jednem czyli Fotochrom+High Beam Assistant (8T 8T0857511AD)- niestety mój CAN Gateway Part No SW: 8T0 907 468 AB (HW: 8T0 907 468 H) zgonie z opisami na forum nie wspiera HBA :-(.

Pytanie - warto spróbować "zakodować na sucho" MCE-09 i GATEWAY-19 bez sprzetu? I czy jeżeli zajęte bedą piny nr 7 i 17 na wtyczce A2 Gateway'a to jest szansa że ruszy? Ktoś testował? ETKA za bardzo mi nie podpowiada :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zmiany lusteraka ze zwykłego no fotochrom i może by zrobić dwa w jednem czyli Fotochrom+High Beam Assistant (8T 8T0857511AD)- niestety mój CAN Gateway Part No SW: 8T0 907 468 AB (HW: 8T0 907 468 H) zgonie z opisami na forum nie wspiera HBA :-(.

Pytanie - warto spróbować "zakodować na sucho" MCE-09 i GATEWAY-19 bez sprzetu? I czy jeżeli zajęte bedą piny nr 7 i 17 na wtyczce A2 Gateway'a to jest szansa że ruszy? Ktoś testował? ETKA za bardzo mi nie podpowiada :-(

Kodowanie na sucho nic ci nie da :wink: beda same błedy .

Jesli chodzi o GATEWAY to postaram sprawdzic ci w mojej ETCE co obsługuje .

Na pierwszej stronie sa tylko podane numery ktore znamy i w miare mozliwosci chcemy je uzupełniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...