Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mętne światło reflektora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam następujący problem po zakupie audicy ujawniłem następująca rzecz. Światło w lewym reflektorze różni się od tego w prawym , a mianowicie wydaje się być jakieś mętne , przymglone co niezmiernie mnie denerwuje.

Czy można to jakoś wyczyścić , co z tym mogę zrobić ? Proszę o porady :)

Poniżej zdjęcia poglądowe dla porównania obu reflektorów:

http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=dscn2463a.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg502/scaled.php?server=502&filename=dscn2464n.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg84/scaled.php?server=84&filename=dscn2465l.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg262/scaled.php?server=262&filename=dscn2462m.jpg&res=landing

Opublikowano

różnica może mieć kilka przyczyn. Różne żarówki(wiek albo barwa), wypalony odbłysk, zabrudzona soczewka. Tak czy inaczej pewnie będziesz miał jazde z tymi ksenonami. A orginały czy dokładki?

Opublikowano
  • Autor

to są normalne reflektory :) tak zdjęcia powychodziły , że można stwierdzić iż to ksenony

Opublikowano

normalne reflektory tz???? Rozumiem że na h7 zwykłą

Opublikowano

Radze Ci wywalić te ksenony. W nocy i tak nie jeździ się dużo z reguły. Poza tym miasta i tak są oświetlone. Jeżeli masz jeszcze chińszczyznę najtańszą to jest minimalna opcja... ale jest że coś poważnego Ci upali w aucie.

Opublikowano
  • Autor
Radze Ci wywalić te ksenony. W nocy i tak nie jeździ się dużo z reguły. Poza tym miasta i tak są oświetlone. Jeżeli masz jeszcze chińszczyznę najtańszą to jest minimalna opcja... ale jest że coś poważnego Ci upali w aucie.

TO nie są reflektory ksenonowe.

Opublikowano

aha, niezrozumiałem cię. Sprawdz sobie czy ci światło równo rozszczepia. Wystarczy stanąc przed jakimś murem w odleglości 2m.

Opublikowano

a w dzień widać różnice na lampach?

Opublikowano
  • Autor
a w dzień widać różnice na lampach?

Widać , tak jakby ten plastik w lampie zmatowiał od wewnątrz albo i od zewnątrz

Opublikowano

Na 100 masz wypalony odblysnik.Przerobilem juz kilka lamp H7 i bardzo czesto sa wypalone.sprawdz czy zarowki sa jednakowe zeby wyczyscic odblyski musisz je wymontowac z lamp.

Opublikowano

podmień żarówki jeśli to nie pomoże to wyciągnij reflektor i spróbuj wyczyścić soczewkę

Opublikowano

nie koniecznie wypalony, u mnie kiedyś żarówka się przyjarała w lampie i od środka lampa jest zadymiona.

Opublikowano
  • Autor

Czyli wypada wyczyścić lampę od środka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.