Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regulacja lamp - nie dziala- jak to naprawic???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kurka wodna, połączyłem biały kabel z czarnym i nadal nic ,-nie dzała regulacja bixów.

Jest na to jakiś pomysł?????

Opublikowano

Macie tu schematy i porównanie wtyk lamp :

Bixenon :

2 - silniczek (czarny )

3 - silniczek (biały )

4 - silniczek (niebieski)

6 - silniczek (brązowy)

samopoziom2.jpg

Halogenowa lampa :

NLAMPA.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dominiku, kumasz cosik z tego schematu???

Ja jak zacząłem go rozkminiać to :sesese:

Opublikowano

z tego schematu nic konkretnego nie wynika, może poza tym że jeden kabel ma taki sam kolor... Silniczki trzeba rozłożyć i porównać co siedzi w środku.

Opublikowano
z tego schematu nic konkretnego nie wynika, może poza tym że jeden kabel ma taki sam kolor... Silniczki trzeba rozłożyć i porównać co siedzi w środku.

Nie ma sensu, w sumie to się dziwię, że moderatorzy nie ucięli tego tematu.

w reflektorach ze sterowaniem ręcznym jest coś podobnego do tego Serwomechanizm

w reflektorach xenon lub bixenon jest coś takiego Silnik krokowy

Powodzenia w mostkowaniu :)

Opublikowano
  • Autor

To jeśli wiesz jak to zrobić to proszę o pomoc, bo ja nikut.... nie mogę dać sobie z tym rady. pozdro.

Opublikowano

jedyne rozwiązanie dla tych silniczków to montaż kompletnego samopoziomowania, chyba że dasz radę jednak wymienić same silniczki na te od zwykłych lamp, ale jak zostało to już powiedziane różnią się one długością trzpienia, wtyczką i wiązką.

Opublikowano
z tego schematu nic konkretnego nie wynika, może poza tym że jeden kabel ma taki sam kolor... Silniczki trzeba rozłożyć i porównać co siedzi w środku.

Wrzuciłem schematy dla porównania :wink: ile jest przewodów silniczka do sterowania jest przy samopoziomie a ile przy zwykłym .

Popytajcie tu http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/lista-samopoziom-chce-ktos-moge-zrobic-ii-ture-182589/index10.html moze coś Gwerty pomoże .

Opublikowano

Rzeźbienie w g. Jak chcecie rezać to rezajcie porządnie. Jeśli dobrze pamiętam to właśnie Twojego autorstwa jest DIY o samopoziomowaniu. Roboty aż tak dużo nie ma, a graty za mniej niż 400 można skompletować. Przynajmniej nie będziecie oślepiali innych.

Opublikowano

Jakimś mostkowaniem nic sie da zrobić , jak coś to własnie samopoziom zrobić .

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/index4.html

Opublikowano
  • Autor

Rzeźbienie w g. Jak chcecie rezać to rezajcie porządnie. Jeśli dobrze pamiętam to właśnie Twojego autorstwa jest DIY o samopoziomowaniu. Roboty aż tak dużo nie ma, a graty za mniej niż 400 można skompletować. Przynajmniej nie będziecie oślepiali innych.

nie "rzeźbienie w g...." tylko chwilowy brak kasy kolego-to różnica, a dla jasności -- chcę podłączy regulację świateł z przełącznika aby właśnie NIE OŚLEPIAĆ takich ludzi jak Ty:exclamation:

Opublikowano

To je na razie ustaw śrubą tak by świeciły nisko, potem dorobisz samopoziom. Jak widać prostym sposobem nie da się tego zrobić.

Opublikowano

O ile wiem, to samopoziom w b6 działa tylko w momencie włączania lamp, więc jeśli nie jeździsz sam, możliwe że też oślepiasz pomimo fabrycznej instalacji

Opublikowano
O ile wiem, to samopoziom w b6 działa tylko w momencie włączania lamp, więc jeśli nie jeździsz sam, możliwe że też oślepiasz pomimo fabrycznej instalacji

Nie rozumiem o co czym piszesz.

Ja nie mam xenonów i samopoziomu lecz zwykłe pokrętło. W tym przypadku rzeczywiście regulacja działa dopiero po uruchomieniu świateł. Widać to doskonale na załączonych wcześniej schematach, silniczki i pokrętło zasilane jest z obwodu świateł.

Opublikowano
O ile wiem, to samopoziom w b6 działa tylko w momencie włączania lamp, więc jeśli nie jeździsz sam, możliwe że też oślepiasz pomimo fabrycznej instalacji

Nie rozumiem o co czym piszesz.

Ja nie mam xenonów i samopoziomu lecz zwykłe pokrętło. W tym przypadku rzeczywiście regulacja działa dopiero po uruchomieniu świateł. Widać to doskonale na załączonych wcześniej schematach, silniczki i pokrętło zasilane jest z obwodu świateł.

o to http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/index2.html#post2302953

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.