Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co oznaczaja kolory na sprezynach?


Gregor19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniam tylne sprezyny w audi a4 b5 99r lift avant na sprezynach jest oznaczenie dwa kolory kropek zolty i zielony moje pytanie jest co oznaczaja te kolory i czy musze kupic w tym samym kolorze sprezyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są oznaczenia twardosci sprężyn

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

najlepoiej było by gdybyś kupił w tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniam tylne sprezyny w audi a4 b5 99r lift avant na sprezynach jest oznaczenie dwa kolory kropek zolty i zielony moje pytanie jest co oznaczaja te kolory i czy musze kupic w tym samym kolorze sprezyny?

Przyłączam się do pytania kolegi Gregor19 - mam takie samo oznaczenie na sprężynach na tyle - czy to jest zawieszenie 1BA? (standard) Przód jest biały + 3 zółte (lub szary i 3 brązowe - w każdym razie coś takiego). Szukałem długo na forum (może słabo) ale nie widzę, aby te informacje były gdzieś zebrane w jednym miejscu :-(

Kolego jakie masz u siebie na przodzie sprężyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a nie szukacie sprezyn obnizajacych Firmy H&R czerwonych :naughty:

Ja osobiście nie szukam obniżających. Wręcz przeciwnie - mam wrażenie, że lekko mi tył już siadł w stosunku do przodu, co prawda jeszcze się to w oczy nie rzuca bo raczej poruszam się z pustym bagażnikiem ale jak trochę wrzucę to czuję, że siada i do tego zaczyna lekko jakby bujać tyłem co sugeruje też, że będę musiał wymienić również amortyzatory.

Obniżać nie ma co - ciężko dojechać gdziekolwiek na ryby czy też poruszać się między zaspami w zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...