Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Lampa tylna - zamiennik - czy warto ?


broker25

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzisiaj miałem nieprzyjemną przygode, a mianowicie przy cofaniu najechałem na metalowy pręt wystający ze ściany, który pokiereszował mi lampe (prawy tył), szkiełko potłuczone i została przebiita ta metalowa część która znajduje sie pod szkłem, i teraz mam pytanie czy ktoś słyszał o tym zamienniku http://www.allegro.pl/item363124660_nowa_lampa_czerwona_audi_a4_lampy_.html

czy warto to kupić, zazncze ze świtła działają wszystko świeci, i co to znaczy że lampa nie ma wkładu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wkładu czyli oprawek na żarówki, to jest sam klosz, a Depo to dobra firma :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie radzę kupować tylnej lampy z depo, miałem taką, i świeciła od dołu na rózowo. Z zewnątrz nie było widać różnicy, kupiłem teraz używaną ori i jestem 100 razy lepiej zadowolony. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym niepolecał zamienników kupiłem raz kierunkowskaz przodni DEPO i niepasował tak jak Oryginał.POLECAM :th:TYLKO ORYGINALNE LAMPY A NIE PODRÓBKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie kupuje tego ja kupilem to samo do mojej poprzedniej niuni tylko po II lifcie, rozni sie delikatnie barwa w dzien widac ze jest jasniejszy klosz a pod lampa te zatrzaski trzebabylo calkowicie przerabiac bo wogole mi listwa nie wchodzila a jak juz weszla po przeróbce to i tak nie poasowala za bardzo.... kupilem pozniej ori lampe ale niestety gosc mi przyslal od 98r jesli chcesz to ci moge ja odsprzedac bo u mnie lezy w garazu a jest stanie idalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem DEPO ponad rok temu i żadnych problemów, nie paruje, jedyne czym się różni to napisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem DEPO ponad rok temu i żadnych problemów, nie paruje, jedyne czym się różni to napisem.

Poproś kogoś, żeby wcisnął hamulec. W nocy będziesz miał oświetlony zderzak :decayed: KOX

Przerabiał to już Adecneo, poza tym małym mankamentem, wykonanie lampy jest naprawdę dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa juz kupiona i zamontowana, decyzja padła na ori używaną, dzięki za wszystkie opinie.pozdro. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...