Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nastawnik pompy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jezeli wymieniam nastawnik to musze cos ustawiac, czy odkrecam i wstawiam nowy .pytam bo stary miał w grupie 1 pozycja 3 0.740v a nowy ma 0.600v.czy to napiecie niema znaczenia

Opublikowano

Wydaje mi się,że trzeba to doregolowac. To dośc duża różnica

Opublikowano

Na 0,6 auto będzie miało więcej mocy z dołu. Ustaw na 0,72V

Opublikowano

To jest parametr położenia czujnika przesuwu, musisz odkręcić śrubkę Torx trzymającą ramię czujnika, poluzować i doregulować. Jest to bardzo precyzyjna regulacja, tzn. lekkie poruszenie powoduje znaczną zmianę. W dziale warsztat jest bdb instrukcja dot. czyszczenia nastawnika, skorzystaj z niej. Koledzy słusznie podpowiadają - wartość 0,600 V to wartość zbyt niska.

Opublikowano

Wczoraj ustawiałem w swoim audi dawke paliwa ale ja posiadam a4 b5 1.9tdi 110km afn.

a ustawiałem dlatego ponieważ czasami zaświecała mi się kontrolka od świec żarowych i na wolnych obrotach czuć było

drgania maską i lekko całą budą.

miałem ustawioną dawkę 2.4mg na wolnych obrotach

przestawiłem na 3.4mg i już maska nie drga inie szarpie samochodem podczas przyspieszania

Opublikowano
miałem ustawioną dawkę 2.4mg na wolnych obrotach

przestawiłem na 3.4mg i już maska nie drga inie szarpie samochodem podczas przyspieszania

Ustawienie czujnika przesuwu to jedno, dawka to z kolei drugi parametr. Dawkę ustawia się przesuwając poluzowany nastawnik na pompie (nie na odpalonym silniku !). Potem należy go dokręcić, odpalić i sprawdzić. Jak dalej jest nie tak - powtórka z rozrywki. Im bliżej w stronę przedziału pasażerskiego tym dawka większa (o ile dobrze pamiętam). Dawka w granicach 3.4 jest optymalna.

Opublikowano
  • Autor

chciałem ustawic to napiecie 0.72 v po załozeniu dekielka nastawnika i wlonczeniu vaga wychodzi 0.76v czy trzeba regulowac z korekta zeby po załozeniu dekielka było 0.72v.co robic bo jak zdejme dekielek jest 0.72v ?

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

zamykam temat wszystko jest w innym moim watku przepraszam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.