Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny -40mm MTS i kółka 16" a 18"


Yova

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Noszę się z zamiarem obniżenia autka A4 B5 Avancik. Na początku miał być gwint, ale to trzeba było turbinkę zmienić a to jeszcze coś i jednak padło na sprężyny. Teraz pytanie jak sprężynki z tytułu sie sprawdzą na autko? Pewnie latem na 18" będzie fajnie tylko na dziury uważać, ale jak jazda zimą przy seryjnej 16"? Może ktoś już to przerabiał i podpowie czy takie obniżenie zda egzamin czy jednak szukać jakichś sprężynek max -30mm?

Z góry Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jeździć, ale może rozejrzyj się na aukcjach za jakimiś innymi markami sprężyn i pomyśl o odpowiednich amorach. Sprężyny to już tak na stałe planujesz czy jednak w perspektywie jest ciągle gwint? Bo jak gwint to szkoda kasy na springi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak stwierdziłem żę i tak niżej niż 3-4cm nie chcę schodzić więc jednak zdecyduje się na sprężyny na stałe, no chyba że kiedyś gwint w dobrej cenie gdzieś się znajdzie okazyjnie ;) . Wracając do tematu to mówisz kolego że te -40mm da się spokojnie ogarnąć jak po lasach nie będę jeździł ale zamiast MTSów to już lepiej coś na forum używanego kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że -40 to optimum jak na nasze drogi...niżej to kwestia gustu...i dróg:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie podlanczam do pytania, bo mam przod stanowczo za wysoko i chcialem wymienic sprezyny, ale tak w przedziale -20 do -40.

Mam w tej chwili 18" fele z 235/40, bedzie to dawalo rade na naszych drogach bez zmiany amorow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...