Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia chrom - oklejanie listew


pois

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Były tematy o listwach chromowanych na metr ipt. itd. ale nie widziałem jeszcze żeby ktoś próbował sił z foliami chromowanymi.

Celem oczywiście jest uzyskanie efektu jak najbardziej zbliżonego do ori chromów wokół szyb.

MEGA OKAZJA!!! FOLIA CHROM 50mmx 50m- NAJTANIEJ!! (2386604280) - motoAllegro - próbował ktoś np. tego?

Cena raczej śmieszna, pytanie jak z jakością i czy to w ogóle ma racje bytu.

Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki będzie efekt końcowy bo to kwestia indywidualna co się komu podoba, ale patrząc po cenie to raczej jakościowo nie jest to top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że i wytrzymałość będzie dużo mniejsza niż w przypadku "chromu na metry"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj folii 3m i nią oklejaj. Masz fakturę carbonu, szczotkowanego alu itd...kupując tą folię co podałeś, przepłacisz te 10 czy 20zł. Jak kupisz 3M to dobrze wydasz 5 dyszek i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na chromach "na metry" przez pół roku i po poł roku z chromowanych stały się białe (zlazła z nich właśnie naklejona na nie folia) - dotyczy to listw na górnych obrysach szyb ... zwłaszcza na "łuku" z przodu .... na zgięciach folia odpada także i jedno i drugie to gówno - najlepiej kupić ori jak ktoś ma pieniądze i czas żeby się z tym bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :hi:

Ja mam w swoim aucie taki pseudo 1NK oparty na jakiejś okleinie i powiem Ci, że dużej siary nie ma :decayed: Gdyby nie to że w niektórych miejscach ktoś trochę schrzanił robotę to nie każdy by się poznał tak na oko :wink:

Jak znajdę chwilę, to wieczorem zrobię foty i podrzucę. A tak na moje oko to to z linka jest dużo delikatniejsze (i generalnie inny rodzaj okleiny) od tego co ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wydać pieniądze raz a dobrze, a nie wydawać kilka razy na bubel:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi konkretnie o folię tylko o samą ideę oklejania ori czarnych obwódek folią. Kiedy dokleimy listwy chrom/metr to widać, że coś jest doklejone + ich trwałość + na trójkątnych szybkach ciężko jest je "zawinąć". Może gdyby to zrobić dokładnie i przy użyciu dobrej folii to efekt byłby... zadawalający? : )

Czekam na zdjęcia od Borryz'a!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, z racji meczu nie miałem za dużo czasu ale udało mi się zrobić kilka fotek ziemniakiem, oto one:

49403192.th.jpg

49663402.th.jpg

79602096.th.jpg

31299343.th.jpg

28822899.th.jpg

wiem......... muszę wymienić przełącznik świateł :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to jest - taki kupiłem, sprowadzony z Niemiec. Jak kiedyś będę zmieniał te listwy na ori 1NK to może zajrzę pod spód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej moim zdaniem poszukać ori chromów, teraz nie są już takie drogie jak ze trzy lata wstecz:wink: a efekt podobny do ori czy to listwami na metry czy folią będzie cięzki do uzyskania, wiem niestety z własnego doświadczenia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...