Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydajność wtrysków 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak to jest z wtryskiwaczami w wzdłużnych 1.8T? wszystkie mają taką samą wydajność przy 4 barach? oczywiście pomijamy 320cc z bexa ale jak jest z wtryskami z apu, awt itd w porównaniu z aeb

Opublikowano

z tego, co pamiętam-wszystkie mają 280CC wydajność, kiedyś miałem info, że z ANB są wydajniejsze-zamówiłem i okazało się, że są takie same, jak wszędzie

Opublikowano
z tego, co pamiętam-wszystkie mają 280CC wydajność, kiedyś miałem info, że z ANB są wydajniejsze-zamówiłem i okazało się, że są takie same, jak wszędzie

AEB ma 210cc przy 3barach i 240cc przy 4 barach

Opublikowano
  • Autor

może ktoś podać nr wtrysków albo z jakiego silnika brać żeby miały to 280cc skoro aeb ma tylko 240?

Opublikowano
może ktoś podać nr wtrysków albo z jakiego silnika brać żeby miały to 280cc skoro aeb ma tylko 240?

każde wtryski z B6, prócz BEXa mają 280cc :wink:

Opublikowano
  • Autor
może ktoś podać nr wtrysków albo z jakiego silnika brać żeby miały to 280cc skoro aeb ma tylko 240?

każde wtryski z B6, prócz BEXa mają 280cc :wink:

dziękuje za odp:thumbup1:

---------- Post dopisany 23-06-2012 at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 23:54 ----------

Panowie a powiedzcie jeszcze jak jest z wtryskami od s4 b5? pasują one p&p? i one maja wydajność chyba 315cc przy 4 barach tak?

Opublikowano

daloby sie dopasowac

Opublikowano
  • Autor
daloby sie dopasowac

czyli trzeba coś rzeźbić? jeśli trzeba opuścić listwę wtryskową to nie ma problemu gorzej jeśli trzeba coś innego zmienić? a czy te wtryski a dokładnie wtyczki z s4 muszą być ustawine bokiem względem korektora ssącego tak jak to jest w s4 czy nie ma to znaczenia?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jak to jest w przypadku ANB lub APU?

Jakie wtryski tam siedza krutkie czy długie? Które 320, z czego podejdą P&P?

Opublikowano
A jak to jest w przypadku ANB lub APU?

Jakie wtryski tam siedza krutkie czy długie? Które 320, z czego podejdą P&P?

Wtryskiwacz 0280156065 BOSCH 0 280 156 065 VW 06B 133 551 M 06B133551 M 06B133551M - Wtryskiwacze - ETER-MOT II Eterowicz Mieczysław- układy zasilania paliwem

są to krutkie wtryski tak jak w BEX 320ccm 0 280 156 061 , 06A 906 031BA - 320ccm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.