Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mały Zet czyli Kawasaki Z 750

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:coraz więcej motocyklistów na forum więc i moto można wrzucić :decayed:

Szukany jakieś 6 miechów, zakupiony w marcu + 6 miesięcy gwarancji.

Dane techniczne:

Kawasaki Z750R

Rok produkcji 2007

Pojemność 750cm3

Moc 106PS

0-100 km/h - 3,8 sek.

Przebieg 8500 km

Mody: nowa niższa kierownica, akcesoryjny pług i nadkole tył, wszystkie sety + komin w czerni, nówki opony Pirelli Diablo,wywalone fabryczne mocowanie tablicy rejestracyjnej i kierunkowskazów,

Lewa w górze :papa:

69189735.jpg

36590460.jpg

19711046.jpg

31712657.jpg

29055187.jpg

86041331.jpg

wykrekawa.jpg

Opublikowano

fajna zabawka

tylko przydałaby się gleba i większe koło :D

Opublikowano

a mój stoi ciągle w garazu bez całego przodu :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
a mój stoi ciągle w garazu bez całego przodu :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

zapomniałeś dodać, że to nie idzie, nie widzę takiego posta z Twojej strony :decayed:

składaj i wyskakuj na dwa koła :naughty:

Opublikowano

nie, juz nim nie wyjade, szybciej sprzedam

nadal uwazam ze jak na te pojemnosc i moc to nie jest to co powinno

ale o gustach sie nie dyskutuje wiec szerokiej drogi !!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

nie no spoko ale jak na pierwsze moto może być...a jak już stwierdzę jak Ty, że nie idzie to kupie takiego LITRA :kox:

Opublikowano

mam prawko juz ponad 20 lat wiec na niejednym sprzecie jezdziłęm i wiem co nieco na ten temat i powiem Ci ze nie potrzebny wcale jest 1 litr

750-ka juz dupe urywa ale niestety nie ta kawa :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
mam prawko juz ponad 20 lat wiec na niejednym sprzecie jezdziłęm i wiem co nieco na ten temat i powiem Ci ze nie potrzebny wcale jest 1 litr

750-ka juz dupe urywa ale niestety nie ta kawa :kwasny:

:jezyk: mi tam urywa :wink: z resztą Ty masz tą starszą więc tamto nie urywa :decayed: to już jest nowsza technologia :kox:

wpadł wykres z hamowni do pierwszego posta :hi:

Opublikowano

Miszka za***isty szerszen,jak tylko uszkrobie grosza to odrazu kupuje :shock3:

Opublikowano

jaki masz filtr powietrza ?

Opublikowano
  • Autor
jaki masz filtr powietrza ?

powiem Ci szczerze, że nie wiem, zaraz po zakupie robiłem przegląd przed sezonem i wtedy wszystko było wymieniane, musiałbym poszukać faktury, a dlaczego pytasz ?

Opublikowano

na filtrze sa duze straty mocy

patrzyłem na wykres i dlatego pytałem

Opublikowano
  • Autor
na filtrze sa duze straty mocy

patrzyłem na wykres i dlatego pytałem

uważasz, że strata jest duża ? 1,6PS ?

Opublikowano

nie napisałem że strata jest duża tylko najwieksze straty sa na dolocie

zapodaj jakiś lepszy filterek a z 5-8 kuni przybedzie :wink:

nowy motorek, wiec powinien bez problemu trzymac serię

druga sprawa to seryjny komin który podejrzewam tez nie ma najlepszych parametrów

hmmmmm, ale to juz wychodzi modzenie, jak w aucie....bez końca :wink:

Opublikowano
nie napisałem że strata jest duża tylko najwieksze straty sa na dolocie

zapodaj jakiś lepszy filterek a z 5-8 kuni przybedzie :wink:

nowy motorek, wiec powinien bez problemu trzymac serię

druga sprawa to seryjny komin który podejrzewam tez nie ma najlepszych parametrów

hmmmmm, ale to juz wychodzi modzenie, jak w aucie....bez końca :wink:

nowy to on byl 5 lat temu:polew:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

miszka gratki za foty ja tez zaniedlugo postaram sie wkleic mojego mono slada:decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mam w końcu trochę czasu żeby jeszcze wykorzystać resztki sezonu i troszkę pośmigać i co nieco podłubać, Kawa dostała nową kierownicę - niższą, komplet nowych opon Pirelli Diablo, nowe klocki hamulcowe na przód jeśli chodzi o wygląd idę w kierunku czerni, pomalowany został cały tłumik, podnóżki przód i tył, dźwignia zmiany biegów i hamulca nożnego. Zastanawiam się nad pomalowaniem manetek sprzęgła i hamulca ręcznego :eusathink:

w pierwszym poście up :kox:

Opublikowano

Miszka, manetki można zmienić na czarne, w sumie można je kupić w każdym kolorze, możesz również wybrać ich długość tzn. krótkie czy długie :wink:

Mi się lepiej jeździ z krótkimi :decayed:

Opublikowano

A to sa fotki już po malowaniu czy przed po ostatnim szlifie ??? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
A to sa fotki już po malowaniu czy przed po ostatnim szlifie ??? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ze składnią to Ty masz synek niezłe problemy :grin:

fotki z dziś :wink:

Opublikowano

agresywnie sie prezentuje:naughty: szkoda ze juz koniec sezonu:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.