Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak ale tam nie ma opcji centralne locking :(

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

central locking

Opublikowano

no teraz to tak sie namieszało ze sie nie składają wogule a tylko odznaczylem i zaraz zaznaczyłem zpowrotem i nie działają

Opublikowano
  • Autor

W KOMFORT 46 robisz kodowanie skladanych lusterek ,wtedy masz info w opcji CAR .

Opublikowano

w komfort mam zaznaczone i niestety nie pojawiła sie opcja na wyświetlaczu a teraz lusterka składają sie po przekreceniu gałki od regulacji usterek a na pilota juz nie reagują moze musze sos jeszcze zaznaczyć ? aby miec ta opcje w car

Opublikowano
  • Autor

tak robiłes ?

7srq.png

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 623x427px.

t6ld.png

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 712x281px.

xapy.png

[46 - Central Conv.]

[Coding - 07] ---> [Long Coding Helper] ---> Byte 7 Bit ---> 7 zmiana 0 na 1

lub odznaczamy "Foldable Mirrors Installed "

03hs.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

sfty.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

64r4.jpg

Opublikowano

dokladnie tak ale nie pojawiło sie to menu moze jak kodowalismy wizualizacje pdc to czegoś nie dodaliśmy ?

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie obniżanego lusterka przy podczas cofania. Aktywowałem tą funkcję i śmiga wszystko tylko lusterko nie powraca idealnie w to samo miejsce i tak po kilku cofaniach muszę go delikatnie sam podnieść do góry żeby było ok. Czy jest możliwość jakiegoś doprecyzowania tego powrotu?

Opublikowano
Mam pytanie odnośnie obniżanego lusterka przy podczas cofania. Aktywowałem tą funkcję i śmiga wszystko tylko lusterko nie powraca idealnie w to samo miejsce i tak po kilku cofaniach muszę go delikatnie sam podnieść do góry żeby było ok. Czy jest możliwość jakiegoś doprecyzowania tego powrotu?

Nie ma. Było milion razy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie ma pytanko czuy programem vcds lite full da sie zrobic kodowanie domykania szyb z kluczyka ?

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie obniżanego lusterka przy podczas cofania. Aktywowałem tą funkcję i śmiga wszystko tylko lusterko nie powraca idealnie w to samo miejsce i tak po kilku cofaniach muszę go delikatnie sam podnieść do góry żeby było ok. Czy jest możliwość jakiegoś doprecyzowania tego powrotu?

Za każdym razem musisz podnieś sobie samemu lusterko w góre :)

Opublikowano

Witam panowie czy jest możliwość zmiany ustawienia czułości czujnik deszczu w VCDS ...?

Opublikowano

Witam panowie czy jest możliwość zmiany ustawienia czułości czujnik deszczu w VCDS ...?

Tak w mce w podzespołach.
Opublikowano

W czym? Co to jest mce ?

Opublikowano

Moduł centralnej elektryki. Sterownik z adresem 09.

Opublikowano

Szukalem w 09 a adaptacjach ale nic nie znalazlem

Opublikowano

Szukalem w 09 a adaptacjach ale nic nie znalazlem

A kto mówił o adaptacjach?

Wszystko znajdziesz w pierwszym poście. Ze zdjęciami.

Opublikowano

Dzisiaj sprawdzamy jedną B8 w ASO możecie powiedzieć gdzie w B8 zapisywany jest przebieg auta - rozumiem że w liczniku i ECU to norma ale czy gdzieś jeszcze ?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj sprawdzamy jedną B8 w ASO możecie powiedzieć gdzie w B8 zapisywany jest przebieg auta - rozumiem że w liczniku i ECU to norma ale czy gdzieś jeszcze ?

Nie wiem jaki rocznik był sprawdzany ale mozna jeszcze sprawdzić w MMI , opis w pierwszym poście .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.