Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Stasiu1986 napisał:

Posiadam MMI 3G HIGH z Dyskiem


To  w takim przypadku tylko z napedu DVD

Z kart SD MMI 3G+

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I każdy film który nagram na płytę DVD  będzie działał , czy musi być jakiś specjalny format 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Stasiu1986 napisał:

I każdy film który nagram na płytę DVD  będzie działał , czy musi być jakiś specjalny format 


tu jest temat o kodowaniach  :hi:


Tutaj poczytaj :

 

Opublikowano

posiadam audi symphony lll. da radę jakoś po Bluetooth odtwarzać muzykę z telefonu?

posted from my mobile

Opublikowano

czy jakaś dobra dusza mogłaby zajrzeć do ustawień 17 Instruments -> Kodowanie i podejrzeć jakie są możliwości zmiany "regionu" liczników? Poszukuję możliwości przełączenia go z trybu "middle east" na "rest of the world" celem ubicia alarmu o prędkości... facepalm.gif

Opublikowano
Dnia 25.03.2016 o 11:54, wrclaguna napisał:


DfTLl9Yl.jpg

Jak wchodzę w CAR nie widać u mnie  carbusassignment. Może dlatego że mam zielone menu EM (0.8K) ?

Opublikowano

Witam serdecznie

Mam radio concert i takie menu na wyświetlaczu (dodane zdjęcie). 

1. Czy dobrze rozumiem (po przeczytaniu dużej ilości postów ;) ), że posiadam MMI Basic i włączenie zielonego menu nie jest możliwe. ??

2. Mam przycisk phone, ale nie jest zainstalowany telefon. Jak jest opcja montażu Bluetooth co trzeba kupić i czy można połączyć to z radiem concert ?? Czy moduły typu 
http://allegro.pl/zmieniarka-zestaw-bluetooth-usb-vw-audi-skoda-seat-i6602198485.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=223288
załatwią sprawę

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

IMG_20170317_140318.jpg

Opublikowano

1. Nie ma czegoś takiego jak MMI Basic w B8. Masz radio Concert i tyle,brak zielonego menu.

2. Jesteś pewien że nie masz bluetooth?

Opublikowano
1 minutę temu, komoornik napisał:

1. Nie ma czegoś takiego jak MMI Basic w B8. Masz radio Concert i tyle,brak zielonego menu.

2. Jesteś pewien że nie masz bluetooth?

Nie pokazuje mi się nigdzie w menu opcja BT

Opublikowano

Po wciśnięciu przycisku TEL na radiu cokolwiek się dzieje?

Opublikowano
2 minuty temu, komoornik napisał:

Po wciśnięciu przycisku TEL na radiu cokolwiek się dzieje?

Tak pokazuje się napis
TELEPHONE IS NOT INSTALED

Opublikowano

Istnieje duża szansa że masz jednak moduł.

Od razu po włączeniu zapłonu spróbuj z poziomu telefonu wyszukać urządzenia.

Opublikowano
3 minuty temu, komoornik napisał:

Istnieje duża szansa że masz jednak moduł.

Od razu po włączeniu zapłonu spróbuj z poziomu telefonu wyszukać urządzenia.

Właśnie próbowałem niestety nic ;(

IMG_20170322_151019_HHT.jpg

Opublikowano

Z poziomu telefonu komórkowego, od razu po włączeniu zapłonu wyszukiwałeś urządzenia bluetooth?

Opublikowano
3 godziny temu, tymczysz napisał:

Witam serdecznie

Mam radio concert i takie menu na wyświetlaczu (dodane zdjęcie). 

1. Czy dobrze rozumiem (po przeczytaniu dużej ilości postów ;) ), że posiadam MMI Basic i włączenie zielonego menu nie jest możliwe. ??

2. Mam przycisk phone, ale nie jest zainstalowany telefon. Jak jest opcja montażu Bluetooth co trzeba kupić i czy można połączyć to z radiem concert ?? Czy moduły typu 
http://allegro.pl/zmieniarka-zestaw-bluetooth-usb-vw-audi-skoda-seat-i6602198485.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=223288
załatwią sprawę

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

IMG_20170317_140318.jpg

witam po prostu nie masz Bluetooth mam to samo radio i koniec

Opublikowano
20 godzin temu, komoornik napisał:

Z poziomu telefonu komórkowego, od razu po włączeniu zapłonu wyszukiwałeś urządzenia bluetooth?

Tak telefon nic nie wyszukał :( Jakiś pomysł na załozenie modułu i polączenie  z telefonem ?????

Opublikowano

Jak nie ma, to potrzebny moduł, wiązka i mikrofon.

Sprawdź fizycznie, albo zrób skan VCDS czy nie ma modułu.

Opublikowano
2 godziny temu, komoornik napisał:

Jak nie ma, to potrzebny moduł, wiązka i mikrofon.

Sprawdź fizycznie, albo zrób skan VCDS czy nie ma modułu.

Gdzie dokładnie zrobić skan VCDSem aby sprawdzić czy jest moduł?

Opublikowano

Od razu po uruchomieniu listy modułów VCDS powinien wskazać te które są zainstalowane - powinien być 77 Telephone.

Ewentualnie w gateway w Installation List.

Opublikowano

Podpowie ktos jak uruchomić czujniki parkowania na mmi w polifcie, aby działa wizualizacji?

Mam zainstalowane z przodu i z tylu...

 

Zawartość dodana 6 minutes later
Podpowie ktos jak uruchomić czujniki parkowania na mmi w polifcie, aby działa wizualizacji?
Mam zainstalowane z przodu i z tylu...
 



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.