Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 29.05.2017 o 09:47, Stasiu1986 napisał:

Wiem o tym ale nie wiem jak to zmienić 

Sprawa załatwiona wystarczyło wgrać nowy soft do getweya 

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 3.06.2017 o 16:22, adrian2901 napisał:

Kodowalem sobie różne rzeczy i zauważyłem że mam odznaczony washer fluid warning, to znaczy że mam wyłączona kontrolke od płyny do szyb i jak będzie mało to się nie zaswieci? Czy nie ruszać tego?ad6c82cc1aaff60245640371975f4200.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Też tak mam zakodowane, ale komunikat wyskakuje jak jest mało płynu.

Opublikowano

Czy da radę w mmi3g mieć podgląd na temperaturę wlotu powietrza.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Popek113 napisał:

Czy da radę w mmi3g mieć podgląd na temperaturę wlotu powietrza.

 

a ktory rok i jakie 3G ? jaka klima ?

Opublikowano

Też się podpinam do pytania, tyle że u mnie 3g+ z dyskiem i klima 3 strefy

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, marecek1522 napisał:

Też się podpinam do pytania, tyle że u mnie 3g+ z dyskiem i klima 3 strefy


a co wczesniej było ?

Opublikowano

Więc panowie ponawiam pytanie. Jak za pomocą vcds w mmi3g 3g basic, zrobić podgląd na temperaturę wlotu powietrza. Bo jeśli się da to nie trzeba dokupywać żadnych dodatkowych pierdół pod ob2.

 

Opublikowano

Panowie , po wymianie baterii przestało działać otwieranie/zamykanie z pilota. Samochód po otwarciu gnotem normalnie odpala. 
Jest możliwość za pomocą VCDS zaprogramowania pilota żeby znów normalnie otwierał/zamykał samochód czy konieczna jest wizyta u specjalisty.
 Z góry dzięki.

Opublikowano
Dnia 7.06.2017 o 18:18, wojtek0717 napisał:

Panowie , po wymianie baterii przestało działać otwieranie/zamykanie z pilota. Samochód po otwarciu gnotem normalnie odpala. 
Jest możliwość za pomocą VCDS zaprogramowania pilota żeby znów normalnie otwierał/zamykał samochód czy konieczna jest wizyta u specjalisty.
 Z góry dzięki.

kolego tutaj masz krótki opis co trzeba zrobić.

Opublikowano
Godzinę temu, zabiello napisał:

kolego tutaj masz krótki opis co trzeba zrobić.

Dzieki za fatyge, ale tak wlasnie robilem i nadal nie dziala niestety

 

*Proszę uzupełnić profil.

Opublikowano

1 ) Na zapłonie świeca mi się światła (dzienne lub pozycje nie sprawdziłem    ) czy da się je wyłączyć? , jak bawię się vcds to auto cały czas musi stać na światłach. 

2) jak wyłączyć komunikat ignition is on ?

MMI 2g high

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, mshmaster napisał:

1 ) Na zapłonie świeca mi się światła (dzienne lub pozycje nie sprawdziłem    ) czy da się je wyłączyć? , jak bawię się vcds to auto cały czas musi stać na światłach. 

 


tak z poziomu MMI opcja CAR

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, mshmaster napisał:

 

 jak wyłączyć komunikat ignition is on ?

MMI 2g high

na stałe tego nie wyłaczysz

Opublikowano

Jak zmienić czas do wyłączenia  radia  (bez zapłonu ) ? 

jak wyłączyć sygnał pasów?

MMI 2g high

Opublikowano

Koledzy czy spotkali się się z czymś takim że nie można w 46 dokodwac dotykania szyb z pilota. Nie przyjmuje mi kodowania. Tylko tej rzeczy.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie przyjmuje mi kodowań , pewnie nie odblokowałem możliwości kodowania , co mam wykonać 

DLA POSIADACZY MMI 2G HIGH ( 2008-2009 ) :

1) najpierw odblokowujemy ukryte menu ( osoby które już to mają pomijają ten krok)

STG 07 ( control head) - Funkcion 10 , dalej klikamy w kanał 08 i wpisujemy wartość 1.

1.1 następnie wchodzimy w ukryte menu przytrzymując SETUP+CAR dla MMI 2G


i
Hidden Menü -> Diag Settings -> APK 0x01, 0x0B, 0x0C -> Car Menus Maske -> Charisma aktivieren!!!! Aktywujemy Charisma

ROBIMY RESTART MMI 2G Adaptacja 10 ---> kanal 111 zmiana z 0 na 1 .

 

czy coś jeszcze ?

Opublikowano

Witam. Próbowałem włączyć auxiliury heater i tak najpierw w 59 radio kodowanie przyjęło później w AUTO HVAC zaznaczyłem 2 bity i przyjęło później w adaptacji zmieniłem kanał 6 z 0 na 1 poszło. Ale niestety nic nie pokazało się na wyświetlaczu odnośnie wentylacji. Czy to przez to że mam klime 3 strefowa? Czy coś robię nie tak? Radio Concert 3

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

co to ten auxiliury heater jeśli można wiedzieć . pozdr

Opublikowano
Nie przyjmuje mi kodowań , pewnie nie odblokowałem możliwości kodowania , co mam wykonać 
DLA POSIADACZY MMI 2G HIGH ( 2008-2009 ) :

1) najpierw odblokowujemy ukryte menu ( osoby które już to mają pomijają ten krok)

STG 07 ( control head) - Funkcion 10 , dalej klikamy w kanał 08 i wpisujemy wartość 1.

1.1 następnie wchodzimy w ukryte menu przytrzymując SETUP+CAR dla MMI 2G


i
Hidden Menü -> Diag Settings -> APK 0x01, 0x0B, 0x0C -> Car Menus Maske -> Charisma aktivieren!!!! Aktywujemy Charisma

ROBIMY RESTART MMI 2G Adaptacja 10 ---> kanal 111 zmiana z 0 na 1 .
 
czy coś jeszcze ?


Próbowałem ale nie działa po uaktywnieniu Charisma pojawiły dodatkowe funkcje od zawieszenia a szyby nic.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeżeli na Fisie mam zawyżone spalanie względem tego co obliczylem to jak mam to zmienić bo kiedyś widziałem procedure a teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć. Podrzucić ktos.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.