Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej polsyntetyka czy syntetyk


M@rk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy jak uzywam teraz oleju polsyntetycznego, czy przy kolejnej wyminie oleju moge wlac sobie syntetyczny bo podobo moze to zaszkodzic silnikowi. A pytam sie dlatego poniewaz slychac mi cykanie w aucie i napewno sa to popychacze i doszly mnie slychy ze jak wleje lepszy olej np. syntetyczny to moze to pomoc i wtedy moze ale nie musi cykanie przestanie byc odczuwalne dla mojego ucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaszkodzić. U mnie były po syntetyku wycieki.

Wlej to co zaleca producent i nie kombinuj nadmiernie.

Pogrzeb po forum - z tego co pamiętam, w tym temacie było już sporo powiedziane.

Że jeszcze uzupełnię, bo jedna rzecz zauważyłem. Benzyniaki-full syntetyk (też polecam Mobila). Przy dizlach - jak powiedziałem, trzymałbym się tego co rekomenduje producent. U mnie po zmiania z syntetyku na pół - skończyły się wycieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walsnie a la jak kupilem autko to nie wiedzialem jaki jestem tam olej i wlalem pol syntetyk i chyba przez to zaczely mi sie odzywac popychacze :( i troszeczke zauluje ze nie zaryrykowalem i odrazu nie wlalem syntetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walsnie a la jak kupilem autko to nie wiedzialem jaki jestem tam olej i wlalem pol syntetyk i chyba przez to zaczely mi sie odzywac popychacze :( i troszeczke zauluje ze nie zaryrykowalem i odrazu nie wlalem syntetyka.

a moze ty miałes mineralny a nie syntetyk ;) ze ci się popychacze odezwały po zmianie oleju na połsyntetyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...