Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z lapkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z win 7 64b na swoim hp. Zacząl zawieszac sie przy probie usuniecia pierdolek z kosza. Pomagal mu resecik, ale wiecznie na tym nie bedzie jechal. Stwierdzilem ze zrobie mu recovery z partycji i wszystko bedzie oki, ale nie jest. W tej chwili po zainstalowaniu systemu win uruchamia sie do momentu okna zapraszamy i zaczynaja sie konfiguracje ust spersonalizowanychu na ktorych w momencie inst kompozycji lapek nie odpowiada po 20 min. Tryb awaryjny odpala system, ktory po 10 sek sie zawiesza. Jak to ugryzc? Sorry za brak PL. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lapek nie jest na gwarancji to rozkręć go i przełóż dysk do stacjonarnego kompa i spróbuj ściągnąć dane, chyba że któryś z kolegów z forum ma jeszcze jakiś pomysł :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj narzędzi na Hiren Boot CD do dokładniejszego zdiagnozowania problemu - jeśli to jakieś badsectory to duża szansa że je "uśpisz" i na jakiś czas (na czas skopiowania danych) nie będziesz mieć problemu z tym dyskiem. Ponadto na Hiren'ie masz windowsa xp który ładuje się do pamięci ram i da Ci dostęp do dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Próbowałem go podpiąć pod inny sprzęt, ale tylko było można zobaczyć zawartość przy próbie kopiowania zawieszał się mój dysk. Po skontaktowaniu sie z serwisem i dostarczeniu im lapka dysk został wymieniony na nowy. Gość z serwisu próbował mi uratować dane przez jakiś program, ale dysk reagował na 5 sek i zawiecha.

Dz za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...