Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] srebrny karawan :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH

Chciałbym pokazać wam mój "nowy" nabytek, prawie nowy bo z 2000 roku :P a w moich rękach od maja

mianowicie

AUDI A4 B5 AVANT 1.9TDi PD AJM 115KM i według licznika 236000 km przejechane

z wyposażenia to:

kierownica S

fotele z pompowanymi lędźwiami S

klima, abs, esp, 1/2 fisa,

podgrzewane i el składane lusterka :nice:

ręczny w skórze

podświetlane nawiewy

itp.

auto ogólnie zadbane, ale było i jeszcze zostało kilka rzeczy do zrobienia

m.in.

nie grzejące lustro kierowcy

nie działająca wycieraczka z tyłu

brak plastiku na uchwycie kubka tego z rysunkiem kubka

brak alu jak na razie

a co już zdążyłem zrobić to wymiana hamulców z tyłu komplet tarcze + klocki

i naprawa halogenów okazało sie że jeden nadaje sie za złom bo cały jest popękany na razie poklejony taśmą i świeci :D

a i jeszcze do zrobienia rozrząd, olej, filtry ale to po nastepnej wypłacie :|

w planach mam jeszcze:

napewno jakies ładne orginalne kolo najlepiej 17"

naprawa/wymiana tego co w/w

ogarnąć jakieś audio bo mam biede póki co orginalne radio + głośniki tylko z przodu :/ (po wstępnych konsultacjach z kumplem wymyśliłem żeby wrzucić w bgaja jakiś subufer ale tak żeby bagaj spełniał dalej swoja funkcje

i może nawet jakiś chip ale to w blirzej nie określonej przyszłości :P

mam nadzieje że do konica roku ogarne chociaż to.

fotki słabe z telefonu jak bede miał lepsze to dodam :)

05052012176.jpg

<br /><br />

08052012186.jpg

<br /><br />

08052012183.jpg

<br /><br />

UP po roku, większość w/w zrobiona więc mogę sie wkońcu czymś pochwalić

Mały renont zawieszenia

Alu 16" jednak :[

radio 2 din w trakcie rezania narazie symphony

zamówiony ori sub

żółte halogeny czekaja na montaż

zregenerowane przednie wycieraczki bo pewnego pięknego dnia staneły

CB prawie wyrezane po kluczyku

nowe gumowe "dywaniki"

ledy pod/ nad rejestracją + niedługo w postojówkach

nowa dokładka bo starą urwałem...

co do planów hmm

tarcze i klocki na przód

ogarnąć blache chociaż troche

wyprać tapicerkę

może gril na czarno :myśli:

jakies wlepy

zobaczymy na co fundusze pozwolą

foto w trakcie .....

Opublikowano

Taki jak mój :decayed:.. no prawie.. Zrób co trzeba i jedź na program, zupełnie inna jazda niz serią..

pozdrawiam

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no to kilka fotek z kalkulatora

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2012 at 15:02 ----------

Setup zimowy 2012_12_11_15_27_37.jpg

nowe koło

2013_02_07_16_22_45.jpg

przymusowy letni setup jeszcze zimą :/

2013_03_29_16_21_01.jpg

i już niedługo :)

2013_04_29_21_13_43.jpg

c.d.n.

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 16:57 ----------

a wiec dzisiaj Symphony zostało zamontowane wielkie dzięki Gwerty :) jutro dam fotkę

Opublikowano

powoli ale do przodu:) szerokości i pomyślności w modzeniu:D

Opublikowano
  • Autor

coś sie dzieje pomału :) przede mną teraz troche mechaniki klocki, w zawias trzeba zajrzeć a puki co mam w końcu fotke środka :D

DSCF5096.jpg

DSCF5099.jpg

Opublikowano

Masz u mnie plusa za to radyjko :wink::naughty: Cała reszta też niczego sobie, no i ten rocznik... Powodzenia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mały up dobre ledy w postojówkach + oświetlenie tablicy + wkońcu zamontowane halogeny

DSCF5160.jpg

DSCF5150.jpg

DSCF5157.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie modzisz Skubii :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.