Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant by Blutucz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hehe :decayed: RSy juz sa w podkladzie. Dzisiaj papier wodny 1000 i lecimy. Myślę że max pon-wt fele będą juz pomalowane i na samochodzie (kolor będzie jasny srebrny) i jeszcze taka ciekawostka w nastepnym tygodniu bedę miał 18" 5 ramienne od audi...to juz bede miał 3 komplety alusów na stanie :shock3: 2 komplety sprzedam a jeden najładniejszy zostanie na mojej A4 :decayed:

Opublikowano
Hehe :decayed: RSy juz sa w podkladzie. Dzisiaj papier wodny 1000 i lecimy. Myślę że max pon-wt fele będą juz pomalowane i na samochodzie (kolor będzie jasny srebrny) i jeszcze taka ciekawostka w nastepnym tygodniu bedę miał 18" 5 ramienne od audi...to juz bede miał 3 komplety alusów na stanie :shock3: 2 komplety sprzedam a jeden najładniejszy zostanie na mojej A4 :decayed:

chyba oczywiste co najladniejsze 5 ramienne audi lub 9 w s-line

Opublikowano
  • Autor

Panowie :D będę miał takie fele 18" od RS6

http://www.tyresmoke.net/albums/albus44/Stratford_05_06_057a.sized.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2012 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2012 at 14:11 ----------

We wtorek odebrałem felgi od lakiernika i tak to wygląda:

2012_07_18_367.jpg

<br /><br />

2012_07_18_364.jpg

<br /><br />

i wczoraj dojechały RS6 :D tak mi się podobają że RS4 bez żadnego gadania idą na sprzedaż.

2012_07_18_370.jpg

<br /><br />

2012_07_18_373.jpg

<br /><br />

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Tzn Ja zrobiłem zawieszenie w marcu i od tamtej pory jezdze na gwincie i 205/50/17. Jak narazie wszystko trzyma się kupy :decayed: ale kolega jezdzil swojego czasu na 225/40/18 to mowił że szybko siadają wahacze... dlatego nie wiem co robic czy 17" czy 18"...

oboje wiemy jak ten KOLEGA jezdzi :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zakupilem w piatek opony Nexen N3000 DOT 1710 :D bieznik jakies 7mm. Co o tym myslicie?

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 02:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 01:13 ----------

Mini sesyjka na starych nowych kołach :D i żeby nie było samochód nie umyty do zdjęć ;p

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

pisać czy się podoba :) a jak się nie podoba to tez pisać :D

Opublikowano

:naughty: nareszcie jakieś ludzkie koła :wink:

Kiedy gleba? :decayed:

Opublikowano

fajnie wygląda z tym kółkiem :thumbup1:

Opublikowano

Ona wisi na allegro?

Opublikowano
  • Autor

Ludzkie koła :D:D:D:D tydzień temu miałem ja opuścić 2cm w dół ale padało, więc jak bedę miał wolne i pogoda będzie to na dniach :D A co do allegro to była wystawiona, nawet te same zdjęcia były ;p

Opublikowano

ale ten tyl masz wysoko :D

Opublikowano
  • Autor

Maierson po pierwsze to się bujaj :D a po drugie to nie martw się tym moim tyłem bo na dniach go MUSIMY obniżyć :D no to by było na tyle a teraz idę spać bo własnie z nocki wróciłem ;p

Opublikowano

ja tez jakies pol godziny temu.. ale i tak masz go wysoko :D

Opublikowano
  • Autor

Ale i tak sie bujaj i go obniżymy :D

---------- Post dopisany 25-10-2012 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 15:09 ----------

Panowie mam dylemat: co myślicie o relingach chromowanych u mnie w audi?

Opublikowano

Ładna :)

Opublikowano
  • Autor

Ale zastanawiam się czy nie jest za czarna...

Opublikowano

to trzeba bylo kupic srebrna albo zólta ;p

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dwa ostatnie zdjęcia Audi pare godzin przed sprzedaza...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

:sad::sad::sad:

---------- Post dopisany 31-03-2013 at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 22:13 ----------

c.d. mojego tematu/historii tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-schwarzen-tank-blutucz-gwint-alu-18-a-264017/

zapraszam wszystkich do oblukania i komentowania :decayed:

Opublikowano

wklejaj normalnie te zdjecia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a co sa nie normalne?:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.