Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po odłączeniu akumulatora nie działa gaz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w temacie po odłączeniu aku i ponownym podłączeniu nie swieci sie zadna lampka na przełączniku od gazu w kabinie.

I teraz pytanie w czym tkwi problem?

Na sterowniku gazu jest napisane Dream Injection system XXI.

Pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Problem rozwiązany, temat do kosza ; )

Opublikowano

Co było przyczyną?!

Opublikowano

pewnie bezpiecznik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Okazało się , że czas leczy rany i po kilkunastu km powrocił do życia ; )

Opublikowano

A np stag4 nie ma podtrzymywania pamięci i po każdym odłączeniu aku na dłużej niż 15 min powoduje rozregulowanie gazu i koniecznosc ponownego ustawiania od taka ciakwostka :kox:

Opublikowano
A np stag4 nie ma podtrzymywania pamięci i po każdym odłączeniu aku na dłużej niż 15 min powoduje rozregulowanie gazu i koniecznosc ponownego ustawiania od taka ciakwostka :kox:

Kolego nic takiego się nie dzieje po odłączeniu aku.Stag może utracić ustawienia jeżeli masz jakieś skoki napięcia.

Opublikowano
A np stag4 nie ma podtrzymywania pamięci i po każdym odłączeniu aku na dłużej niż 15 min powoduje rozregulowanie gazu i koniecznosc ponownego ustawiania od taka ciakwostka :kox:

Kolego nic takiego się nie dzieje po odłączeniu aku.Stag może utracić ustawienia jeżeli masz jakieś skoki napięcia.

Takie info powiedział gazownik który właśnie staga zakłada, więc coś w tym musi być ale nie będe sie sprzeczał bo może być różnie

Opublikowano
A np stag4 nie ma podtrzymywania pamięci i po każdym odłączeniu aku na dłużej niż 15 min powoduje rozregulowanie gazu i koniecznosc ponownego ustawiania od taka ciakwostka :kox:

Kolego nic takiego się nie dzieje po odłączeniu aku.Stag może utracić ustawienia jeżeli masz jakieś skoki napięcia.

Takie info powiedział gazownik który właśnie staga zakłada, więc coś w tym musi być ale nie będe sie sprzeczał bo może być różnie

Kolego w gazie siedzę już kilkanaście lat a od kilku lat zakładam tylko Staga i nic takiego się jeszcze nie stało.Pozdrawiam.

Opublikowano

Jesli tak mowisz to ok. mam słaby aku wiec mam nadzieje ze nie bedzie trzeba ustawiac jak sie rozleci. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.