Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie


krisjaworski

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,ma ktos pomysl co moze mi stukac w samochodzie, opisze problem, mianowicie przy ruszaniu w przod i w tyl mam takie gluche stukniecie , czuc je mniej wiecej w okolicach skrzyni biegow, wymienilem poduszke pod skrzynia bo tak radzil tutejszy mechanik ale nadal to samo, slychac to kiedy nagle dadaje gazu i puszczam pedal i znowu jak dodaje, czy to moze jakas druga poduszka??? wymienile ta

Poduszki manualnej skrzyni biegów LEMFÖRDER: Audi A4 (8EC) (od 2004.11) 1.9 TDI 116KM | Sklep iParts.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze to i napisze ale raczej nie, ja mialem wrazenie ze jakby skrzynia sie ruszala i nie wiem czy ma jeszcze druga poduszke czy co

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

tylko podczas jazdy na biegu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem tylko w b6 jak ruszę na wstecznym to coś puknie w okolicy tunelu do przodu nic nie słychać ,cofałem po górkę i za każdym puszczeniem sprzęgła było puknięcie co jakby metal o metal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu wjechać na kanał ,ale do końca tygodnia muszę to zrobić jak coś uda mi się ustalić dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sporadycznie też zdarzy się puknięcie przy ruszaniu do przodu lub do tyłu, czasami też przy skręcie. Ostatnio wymieniałem olej, filtry i przy okazji mechanik powiedział, że do wymiany będą łączniki stabilizatorów z tyłu, więc może to one odpowiadają za te stuki:eusathink: W przyszłym tygodniu mam przegląd, więc powinienem wiedzieć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sprawdź czy dokręcony jest stabilizator. Szczególnie przy ruszaniu był dźwięk przeskoczenia. Ja dokręciłem i w zawieszeniu cisza.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem występuje w b6, stuka i nikt nie wie co to:kox: jak rozkminisz o co chodzi napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne poduszka skrzyni się urwała (element który jest w środku łapy z aukcji) ŁAPA PODUSZKA SKRZYNI 8E0399263AL A4 B6 B7 1.9 TDI (2425835241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jak lekko cofnę guma wskakuje do środka wcisnę sprzęgło wyskakuje i stąd te dwukrotne puknięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...