Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie skrapla się.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry. Witajcie. Samochód mam od ponad 2 lat i cały czas jest tak samo. Klima jest sprawna chłodzi i grzeje klimatronik nie pokazuje żadnych błędów VAG też not found a jednak wydaje mi się że z klimy powinna kapać skroplona woda a tu nic ani kropelki ani w środku ani na zewnątrz. Wcześniej miałem Mondeo i z niego kapało jak z zarzynanej świnki tata ma C-maxa i też kapie, a w Audi nic suchy??? Gdzie szukać przyczyny którędy powinna skraplać się woda. Może jest zapchany ten odpływ chętnie go przepcham ale gdzie go szukać.

Opublikowano
Dzień dobry. Witajcie. Samochód mam od ponad 2 lat i cały czas jest tak samo. Klima jest sprawna chłodzi i grzeje klimatronik nie pokazuje żadnych błędów VAG też not found a jednak wydaje mi się że z klimy powinna kapać skroplona woda a tu nic ani kropelki ani w środku ani na zewnątrz. Wcześniej miałem Mondeo i z niego kapało jak z zarzynanej świnki tata ma C-maxa i też kapie, a w Audi nic suchy??? Gdzie szukać przyczyny którędy powinna skraplać się woda. Może jest zapchany ten odpływ chętnie go przepcham ale gdzie go szukać.

Jakbyś jeszcze napisał jakie auto... W B5 spust jest nad osłoną termiczną w okolicy katalizatora :hi:

Opublikowano

Sprawdzałeś czy dywaniki nie są mokre? Jeżeli klima jest sprawna i nie ma wypływu wody na zewnątrz to może zbierać sie pod dywanikami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie. Po trasie do Zakopanego zauważyłem, że z samochodu dosłownie leci prawie jak z węża ogrodowego wszystko jest OK jeżeli chodzi o mój profil to nie wiem co się stało miałem uzupełniony nawet miałem emotkę. Pozdrawiam.

Opublikowano

no to przez to ze forum bylo przeniesione trzeba jeszcze raz uzupelnic. no jesli juz wporzo to dobrze bo inaczej moglo by ci samochod zalewac co nie jest fajne. teraz jak te upaly sa to u mnie z aeb leje sie jak cholera ostatnio myslalem ze juz mi jakis waz poszedl bo normalnie jak ze szlałfiaka lecialo. ale to tylko ze skraplacza. wyglada to na kostce jak by sie samochod z sikal ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.