Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mieszek dźwigni zmiany biegów


risones

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu szykuję się do wymiany ramki dzwigni biegów przy okazji wymienił bym mieszek bo wygląda nieciekawie, może ktoś wymieniał ostatnio i mógł by mi polecic ciekawy link np na allegro bo jest tego tyle że cięzko wyczuć który wybrać a nie chciał bym kupic jakiegos badziewia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj na forum taki facet co robi mieszki, tylko robota trochę do bani w sumie, ja od niego kupiłem to tutaj nić wystaje, tutaj klejem uwalone... No ale podobno go lubią ludzie..

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa tak to napisałeś, że sam w to uwierzyłem :decayed:

Chyba podniosę Ci stawkę za to, że muszę kumplować się z Tobą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perforowanej czy gładkiej jak dla laika to zabiłeś mi cwieka bo nie mam pojęcia jaka jest między nimi póżnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kliknij sobie w baner raggaman-a i przyczaj foty :decayed: gładka to gładka a perforowana to taka hmm... no jak by to nazwać z "dziurkami" na powierzchni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perforowanej czy gładkiej jak dla laika to zabiłeś mi cwieka bo nie mam pojęcia jaka jest między nimi póżnica :wink:

Perforowana to taka skóra z nakłuciami

388349_297226196976263_1772079907_n.jpg

bmcustoms.jpg

A to jest gładka... napa.

164021_183894764976074_730124_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zmienić mieszek, kupiłem na allegro, ramka wyjmuje się b. łatwo ale nie mam pojęcia jak odczepić mieszek od drążka i gałki. Widzę że gałka jest chyba umocowana na drążku za pomocą jakiejś opaski zaciskowej nie bardzo rozbieralnej. A4 B6 Q 2004, na łączeniu gałki z mieszkiem jest srebrny pierścień. Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ale chyba najpierw muszę zdjąć gałkę i mieszek z drążka - jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ale chyba najpierw muszę zdjąć gałkę i mieszek z drążka - jak to zrobić?

gałkę trzeba wyszarpać ona jest tylko nabita na drążek, jak zciągniesz gałkę wywróć skórę od tyłu gałki jest pierścień plastikowy nabitiy podważ go i sam zejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dołu mieszka powinien być taki pierścień obrotowy, plastikowy. Ma dwie pozyje, zablokowna ai wtedy gałka nie schodzi i odblokowane wtedy wystarczy pociągnąć i gałka schodzi z drążka. Inna sprawa, że nie widizałem w tym wszystkim możliwości oddzielenia gałki od mieszka bez zniszczenia całości. W ASO te elementy występują jako całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałka od mieszka da sie oddzielic bez zniszczenia zakładałem gałkoe z a3 do starego mieszka i wszystko jest całe, tylko piescień trzeba było troche rezać w gałce z a3 w mieszku są w innych miejscach szwy i żeby było ok to pierścien trzeba podciąć; pierścień jest od spodu , a w aso tylko całość

moja;

image.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałka od mieszka da sie oddzielic bez zniszczenia zakładałem gałkoe z a3 do starego mieszka i wszystko jest całe, tylko piescień trzeba było troche rezać w gałce z a3 w mieszku są w innych miejscach szwy i żeby było ok to pierścien trzeba podciąć; pierścień jest od spodu , a w aso tylko całość

moja;

http://s12.postimage.org/fed12wotl/image.jpg

<br /><br />

Wg moich standardów jak coś nie jest fabrycznie przewidziane do rozdzielania to jest nierozbieralne i koniec :) I do wymiany pójdzie u mnie cała gałeczka z mieszkiem bo i tak już są nieco ściorane a żadnego sline czy innych pierdół monotwał nie będę bo nie pasują ani stylistycznie ani tym bardziej kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...