Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LED`y w miejsce postojówek


Jack Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wiem już, że żarówki LED za 1,50PLN powodują efekt stroboskopu i komunikat błędu na FIS`ie (uczę się na błędach, niestety swoich) :facepalm:

teraz pytanko: czy takie LED`y POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2431758691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wyeliminują wspomniane wyżej błędy?

nie chcę ślepo wierzyć opisom aukcji, więc super by było gdyby ktoś z Was już może kiedyś próbował i wie...?!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ledy can bus do oświetlenia tablicy [20 pln za sztuke] , które teoretycznie miały wyeliminować pokazywanie błędu na fisie i ...... d*pa. W mojej B7 jeżeli mam założoną jedną żarówkę Ledową , a jedną zwykłą rurkę wtedy nie ma błędu. Ale jak już założę obie ledowe , wtedy pojawia się błąd. Zakułiem takie cudo , troche w ciemno Filtr LED Can BUS z KONEKTORAMI Skoda VW Seat Audi (2425771779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak nic nie pomoże , to wrócę do rurek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te postojówki sa do oprawki do Bixa :wink: masz takie u siebie ?

chodzi ci o mocowanie żarówki H6W - jeśli tak to mam.

rozumię, że czekasz na przesyłeczkę? daj proszę znać czy to się spisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

wiem już, że żarówki LED za 1,50PLN powodują efekt stroboskopu i komunikat błędu na FIS`ie (uczę się na błędach, niestety swoich) :facepalm:

teraz pytanko: czy takie LED`y POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2431758691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wyeliminują wspomniane wyżej błędy?

nie chcę ślepo wierzyć opisom aukcji, więc super by było gdyby ktoś z Was już może kiedyś próbował i wie...?!

pozdrawiam!

miałem bardzo podobne :wink: przez kilka dni było dobrze, potem najpierw pokazywał się błąd a następnie zaczęły mrugać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mrugać będą, taka fizyka ;).

Ja u siebie włożyłem ledy właśnie w bixie, ledy są "CAN BUS" co w rzeczywistości oznacza, że mają dołożony rezystor tak aby obciążenie było podobne do żarówki - moje nie powodują błędu, a jeśli chodzi o stroboskop - żarówka z włóknem zapalona na 100ms nie rozżarzy się, ledowi w zupełności wystarczy, może pomogłoby dorzucenie jakiegoś kondensatora w szereg, ale nie próbowałem, więc na 100% nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mrugać będą, taka fizyka ;).

Ja u siebie włożyłem ledy właśnie w bixie, ledy są "CAN BUS" co w rzeczywistości oznacza, że mają dołożony rezystor tak aby obciążenie było podobne do żarówki - moje nie powodują błędu, a jeśli chodzi o stroboskop - żarówka z włóknem zapalona na 100ms nie rozżarzy się, ledowi w zupełności wystarczy, może pomogłoby dorzucenie jakiegoś kondensatora w szereg, ale nie próbowałem, więc na 100% nie powiem

może podrzucił byś link do ledów, które zakładałeś u siebie chętnie oblukamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podrzucił byś link do ledów, które zakładałeś u siebie chętnie oblukamy :decayed:

żaróweczka taka Zarowka LED postojówki W5W T10 EXTRA XENON koloryB (2450388119) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a świeciła tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mrugać będą, taka fizyka ;).

Ja u siebie włożyłem ledy właśnie w bixie, ledy są "CAN BUS" co w rzeczywistości oznacza, że mają dołożony rezystor tak aby obciążenie było podobne do żarówki - moje nie powodują błędu, a jeśli chodzi o stroboskop - żarówka z włóknem zapalona na 100ms nie rozżarzy się, ledowi w zupełności wystarczy, może pomogłoby dorzucenie jakiegoś kondensatora w szereg, ale nie próbowałem, więc na 100% nie powiem

może podrzucił byś link do ledów, które zakładałeś u siebie chętnie oblukamy :decayed:

Jak znajdę wizytówkę to wrzucę po przyjściu z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie chce wymienic zarowki postojowe u siebie mam org xenon ale te postojowki sa takie dluzsze niz te 5w5 mowa o a4 b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie chce wymienic zarowki postojowe u siebie mam org xenon ale te postojowki sa takie dluzsze niz te 5w5 mowa o a4 b6

kolego ja mam takie juz kolo 9 miesiecy i jest ok tylko do montazu trzeba zciac jeden bolczyk z boku

S-----Żarówka LED H6W / T4W 3 SMD Can Bus a/s PINY (2399945600) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze tylko takie podejda do postojowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...