Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tedeik mit schwartz matt --> AFN +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rocznik-28.12.1996

przebieg-334.000km

sprowadzona z niemiec w maju, z ksiazka serw. i roznymi wyciagami z przegladow :decayed:

Auto kupione dosyć spontanicznie,miało być poliftowo...quatrrownia...ale trafiła się ta za śmieszne pieniądze :decayed:

Poprzednik został w rodzinie, w sumie teściowa lata... Golf III 1.9 TDI GT Afnik bez kata lata :decayed:

Jednak po przejściu na wyższy szczebel B5 A4 jestem mega zadowolony i każda zmiana poprawia mi humor 2 krotnie.

No i tak jak każdy mówi, golfem się chodzi a audi jeździ :polew:

*tempomat

*airbags

*klimatronic

*skory

*1be

*fis

*dodatkowe zegary temp.oleju i volty

*roleta

Mody i plany:

*zmiana zegara predkosciomierza na 1 polift

*grill polift - czarny matt DONE

*lampy polift

*zderzak polift plus halo

*konsola 2din,ramka-stelaz

tunel,navi plus ;P

*zawias 1be DONE

*wymiana wahaczy gornych DONE

*wymiana tuleji belki tylniej DONE

*krany w polerke DONE

*lampy tyl dymione,czarne DONE

*skory DONE

*dekory drewno DONE

*kierownica S

*wymontowanie belki wraz z hakiem :thumbdown:

http://img140.imageshack.us/img140/5513/p1010029mw.jpg

http://img804.imageshack.us/img804/7559/zdjecie1g.jpg

http://img28.imageshack.us/img28/7171/zdjecie2a.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/6585/zdjecie3.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/7146/zdjecie4t.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/8596/p1010277qo.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/1821/p1010268c.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/2792/p1010276no.jpg

http://img801.imageshack.us/img801/9519/p1010275p.jpg

Opublikowano

Foto :facepalm:

Lampy tyl :facepalm:

Fis :decayed:

Skora ktorej nie widac :decayed:

Ogolnie gratuluje audi ale niewiem bo nie widze co gdzie i jak dodaj foty napisz cos o aucie..:wink:

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ----------

Ps.przebieg ori :naughty:

Opublikowano
  • Autor

lampy tyl :facepalm: ??? lampy tylnie inpro idealnie pasuja... skory ktorej nie widac??? bo roleta z tylu jest :decayed: a przebieg jak najbardziej ori, troche mnie przeraza ale jest ok :facepalm:

pykne zdjecia jutro takie jakie maja byc to wszystko bedzie widac.

Opublikowano

dlatego lampy :facepalm: moze fotki pomoga ale dymione ?? dawaj doty zobaczymy co i jak:wink:

Opublikowano

za mało zdjęć żeby oceniać...mi osobiście nie podobają się te lampy z tyłu :thumbdown:

Opublikowano

hyy tarczkę w liczniku zmieniłeś z 220 na 260?? a powiedz mi czy wiesz że teraz masz nieprawidłowe wskazanie prędkości?? wiesz o tym czy to był pomysł z brzegu wzięty?? :shock3:

Opublikowano
  • Autor

nie kozakuj, nie jestem swiezakiem ....jutro powinien byc licznik, jak przeloze tarczke z silniczkiem to przeprogramuje.

Opublikowano

i tymi słowami jesteś skreślony bo ja tylko i wyłączne zadałem pytanie czy w ogóle zastanawiałeś się nad ty co zrobiłeś, a ty od razu wieś pokazałeś :facepalm:

Opublikowano

Panowie miło,bez podtekstow.

Ziomus dawaj foto bedziemy lukac co masz za wozidlo.

Opublikowano

A tylne lampy to nie błąd świerzaka?

Opublikowano
A tylne lampy to nie błąd świerzaka?

Pewnie tak,ale kazdemu z nas zdarzylo sie popelnic blad - ba myslac ze jest za***iście a z czasem okazlo sie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
i tymi słowami jesteś skreślony bo ja tylko i wyłączne zadałem pytanie czy w ogóle zastanawiałeś się nad ty co zrobiłeś, a ty od razu wieś pokazałeś :facepalm:

to samo mysle o tobie, a jestes dluzej na forum,skoncz glupio gadac.

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

wiec co panowie...tylnie lampy sa do kitu ble i wogole? Ide na dwor pyknac zdjecia. :kwasny: nie bede sie tez sadzil co do poniektorych bo do pokazywania sobie kto jest mocniejszy proponuje sparing :decayed: kolezenski na ringu w rekawicach hehe. :wink:

Opublikowano

kiedy beda te foty?

A glupie gadanie nie ma tu sensu tak wiec koledzy :drinks: lukac oceniac i doradzac.

Opublikowano

nic tylko :bicz: Ogarnij sie lub temat i zapodaj kilka dobrych fotek za dnia.

Z tego zdjecia widze ze chrom grilla poszedl w czern?

Opublikowano

Kolego nie rob juz fot z fleshem bo wkoncu wszyscy cie zjedza. Zrob na spokojnie fotkiza dnia i bedzie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

jutro bedzie czas na sesje :decayed:

tak, grill przemalowany na czern,znaczek zostanie ori

Opublikowano

no i GIT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.