Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tedeik mit schwartz matt --> AFN +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tym srodkiem i recznym szorowaniem doczysciles to tak na polysk?

mowisz powaznie czy jaja sobie robisz?

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

miales je spolerowane wczesniej czy nie?

Opublikowano

Ty no elegancki ten Mat :decayed: a apropos tych lamp z tyłu to trochę bym pozmieniał. u siebie w Avancie miałem polifty oklejone całe czarną folią z zostawionym tylko srebrnym wstecznym, u Ciebie mogło by się to sprawdzić :wink: tylko ta wplepa na szybie pasuje jak qrwie majtki... Na ziemię dziada i ładuj jakieś konkretne koło!

będę śledził temat :wink:

Opublikowano
  • Autor
czym czysciles te felgi?

jak mozesz to opisz mniej wiecej uzyte srodki i napisz czy recznie czy maszynowo

1. Usuwasz lakier

2. Matujesz na mokro, papierem wodnym 500, potem 600 i 800 na końcu możesz brać 1200 :decayed:

3. Zakładasz dobry filc na wiertareczke i jedziesz :banan:

4. Odnośnie polerowania samego rantu to posłużyłem się sposobem kolesia z forum golfa...

zakładasz fele na wyważarke, następnie trzesz papierkiem 80.120,400,500 aż do samego połysku :decayed:

Najważniejsze!!!!!! Na samym końcu walimy lakier bezbarwny i gotowe.

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Ty no elegancki ten Mat :decayed: a apropos tych lamp z tyłu to trochę bym pozmieniał. u siebie w Avancie miałem polifty oklejone całe czarną folią z zostawionym tylko srebrnym wstecznym, u Ciebie mogło by się to sprawdzić :wink: tylko ta wplepa na szybie pasuje jak qrwie majtki... Na ziemię dziada i ładuj jakieś konkretne koło!

będę śledził temat :wink:

wszystko w swoim czasie :decayed:

---------- Post dopisany 23-07-2012 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 16:55 ----------

naklejka out

Opublikowano

w srodku fajnie z zewnatrz cala droga przed toba pozwole sobie nawet powiedziec ze wyglada chu*owo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.