Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A no teraz to też wiem:decayed:

Opublikowano
trzeba było benzyne kupic. było by cicho:wink:

i spalanie x 2 ,albo rybki ,albo p...ki

Opublikowano
  • Autor

Spoko dzisiaj mi koleżanka powiedziała"kurde fajnie w tym aucie tak cicho nie to co w naszej vectrze":grin::grin::grin::grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak nagrasz telefonem to będzie słychać? U mnie też jest basowo, a mam taki sam konfig sprzętowy jak Ty.

Opublikowano
  • Autor

Mogę nagrać lustrzanką może będzie słychać ale muszę kumpla dorwać. U mnie buczy wręcz. Boję się że głowica może być już do remontu:kwasny:

Myślałem też że może rura za turbo jest zbyt wąska na takie ciśnienie i ilość spalin

Opublikowano

U mnie największe przyrost decybeli spowodowało wycięcie kata. Puszczenie gazu i redukcja biegu też wywala ton wyżej.

Opublikowano
  • Autor

Mam film zaraz na YT wrzucę:wink: nagrałem też w czasie redukcji:wink:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Opublikowano

Wg mnie jest to efekt wycięcia kata.

Opublikowano
  • Autor
Wg mnie jest to efekt wycięcia kata.

u ciebie teź tak jest?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Identycznie. Jak będę zaraz wracał z pracy to nagram. Na razie telefonem. Może się dobrze nagra.

Jeszcze jedno. Masz kata wyciętego na chama czy wspawana jest rurka?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
A po co wywalacie katy ???

nie wiesz ? :shock3: na sprzedaż bo po co coś tak cennego trzymać pod podwoziem :whistling:

Opublikowano
A po co wywalacie katy ???

nie wiesz ? :shock3: na sprzedaż bo po co coś tak cennego trzymać pod podwoziem :whistling:

Poważnie pytam.

Bo do tej mocy to zupełnie bez sensu .

Opublikowano
  • Autor

Co innego pisali inni:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Zalezy jak jest zapchany. Kumpel ma paska, nie zdazył zrobic nic z wydechem i ma 190/400 na BRD FMIC i BQ. widocznie kat musiał byc nie zapchany

Opublikowano

U mnie po montażu fmica zrobiło się glośniej - teraz już się trochę przyzwyczaiłem, ale na początku bardzo mi to przeszkadzało. Poza tym niestety mam nastepujacy efekt w związku z chałasujacym fmicem i dlugą skrzynią: ponizej 3000 obr hałas jest najbardziej dokuczliwy, później już jest zdecydowanie ciszej. Niestety na 6 biegu powyżej 3000 obr mam już około 180-185 km/h i moim autem w trasie nie da się jechać na dłuższą metę poniżej tej prędkości :wink:

Opublikowano

Nie jest tak zle. Myslałem ze buczy ci jak stary traktor:wink: Ja bym nie bral do głowy tylko jezdził poprostu to TDI musi buczeć:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to u mnie jest totalna cisza,bez kata,z fmicem ale wydech u mnie jest od 3.0tdi :whistling:

Opublikowano
to u mnie jest totalna cisza,bez kata,z fmicem ale wydech u mnie jest od 3.0tdi :whistling:

To teraz mu dałeś do myślenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.