Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BT-sterownik 77

Kodowanie-07

czy można ustawić moduł D żeby komunikacja była po CANie a nei K-line i żeby działała kierownica multifunkcyjna?

czyli co można ustawić na pozycji 5-tej: 0011822

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 425,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pepin,a pokazuje Ci funkcje telefonu na rns??Ja mam moduł D i ylko moge odbierac tel i przegladac ksiazke na Fisie.

Opublikowano

Pepin,a pokazuje Ci funkcje telefonu na rns??Ja mam moduł D i ylko moge odbierac tel i przegladac ksiazke na Fisie.

Nie, tylko jak odbiorę rozmowę to wtedy pokrętło wyboru numerów się pokazuje.

Czy K-line można podłączyć do RNSa - to ta sama linia ?

Opublikowano

To tak jak u mnie... :thumbdown:

Opublikowano

To tak jak u mnie... :thumbdown:

mi to wystarcza ... walcze z wyciągnięciem poprzednich instalacji telefonicznych ..

mam pociągniętą antenę GSM aż do bagażnika w podsufitce ...

wrrr chyba ja tam zostawię :D - przedni słupek zdjęty .. ale chyba trzeba zdjąć tylny prawy .. może jakaś instrukcja?

Bieniek, a w końcu w D działa SDS czy nie ?

Opublikowano

Chyba dziala,po zlocie bede z Olo podlaczal.

Opublikowano

panowie przy zdejmowaniu tunelu zauważyłem taki moduł.

od modułu odchodzą kable z napisem microfon,który zresztą mam przy lampce

kopyto mam pod siemens-a.

ale próbowałem już kilkoma telefonami i zero kontaktu z BT.

do tej pory myślałem,że mam tylko uchwyt i micro dla picu

i nic w tym kierunku nie robiłem.

kodowanie???

f147e4d46bc60e3emed.jpg

d91cb8769233ccf9med.jpg

Opublikowano

Bieniek, a w końcu w D działa SDS czy nie ?

SDS nie ma nic wspolnego z BT, moze dzialac nawet bez BT. bo to sterowanie RNSem a nie telefonem. znaczy telefonem steruje wtedy navi...

Opublikowano
  • Autor

panowie przy zdejmowaniu tunelu zauważyłem taki moduł.

od modułu odchodzą kable z napisem microfon,który zresztą mam przy lampce

kopyto mam pod siemens-a.

ale próbowałem już kilkoma telefonami i zero kontaktu z BT.

do tej pory myślałem,że mam tylko uchwyt i micro dla picu

i nic w tym kierunku nie robiłem.

kodowanie???

Z którego roku auto? Jeśli sprzed 2004 to pewnie nie masz BT tylko jakąś starą centralkę telefoniczną. Możesz z instalacji wykorzystać mikrofon.

Opublikowano

panowie przy zdejmowaniu tunelu zauważyłem taki moduł.

od modułu odchodzą kable z napisem microfon,który zresztą mam przy lampce

kopyto mam pod siemens-a.

ale próbowałem już kilkoma telefonami i zero kontaktu z BT.

do tej pory myślałem,że mam tylko uchwyt i micro dla picu

i nic w tym kierunku nie robiłem.

kodowanie???

Z którego roku auto? Jeśli sprzed 2004 to pewnie nie masz BT tylko jakąś starą centralkę telefoniczną. Możesz z instalacji wykorzystać mikrofon.

auto z początku 2004

Opublikowano

W 2004 do B6 ładowali D.

Opublikowano

W 2004 do B6 ładowali D.

czyli powinno być :thumbdown:

Opublikowano

A nie ma jakiegoś numeru na tym module?

Opublikowano

Sprawdziłeś?

ok.już piszę bo od wczoraj popołudnia nie mogłem się połączyć z A4.

Niewiem czy u Was było to samo.

A więc do rzeczy:

jest to taka skrzyneczkas jak widać rozpisane po rogach

POWER,PHONE,MICRO i PC+coś tam.

Zastanawiam się od czego są te 2 białe wolne końcówki

są na nich nalepki RADIO OUT LS(+)i na drugiej(-)

8edfb37800705470med.jpg

Opublikowano

A to nie jest po prostu moduł zest. głośnomówiącego od "banana" na tel. ??

Opublikowano

A to nie jest po prostu moduł zest. głośnomówiącego od "banana" na tel. ??

no właśnie nie wiem.

ten kabel od PC idzie do takiego jakby rozdezielacza

a zniego do kopyta tel.

i jeszcze te białe kable :mysli:

Opublikowano

czy ikonkę siły sygnału i ikonkę BT widać z modułami BASIC - u mnie mam tylko ikonkę [sIM] z modułem D ?

Opublikowano

czy ikonkę siły sygnału i ikonkę BT widać z modułami BASIC - u mnie mam tylko ikonkę [sIM] z modułem D ?

Niestety nie widac.

Pepin Sds uruchomiony :kox:

Opublikowano
  • Autor

czy ikonkę siły sygnału i ikonkę BT widać z modułami BASIC - u mnie mam tylko ikonkę [sIM] z modułem D ?

Polecam wszystkim wymianę modułu basic przynajmniej na wersję Q. Oprócz lepszej współpracy z RNS-E dochodzi nam wsparcie dla szerokiej listy nowych telefonów.

Opublikowano

czy ikonkę siły sygnału i ikonkę BT widać z modułami BASIC - u mnie mam tylko ikonkę [sIM] z modułem D ?

Niestety nie widac.

Pepin Sds uruchomiony :kox:

u mnie SDS od soboty działa - jak miałem wszsytko rozgrzebane to nei było sensu 2x podchodzić do tematu [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:39_________________________________________________

czy ikonkę siły sygnału i ikonkę BT widać z modułami BASIC - u mnie mam tylko ikonkę [sIM] z modułem D ?

Polecam wszystkim wymianę modułu basic przynajmniej na wersję Q. Oprócz lepszej współpracy z RNS-E dochodzi nam wsparcie dla szerokiej listy nowych telefonów.

Może kiedyś ;) ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.