Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodam ze instrukcja pod tym linkiem http://www.nsxjr.com/docs/RNS.pdf na nie wiele sie u mnie zdaje bo tam gdzie ja mam 010xxxx to w instrukcji pisze 00?xxxx wiec nie wiem co sie kryje pod moja jedynka a w instrukcji nie ma opcji takiej nawet

Jakby tego bylo malo zniknela antenka z zegara radiowego obok daty i godziny na czerwonym wyswietlaczu :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy jest jakis programik dla telefonow z symbianami ktory sie instaluje i wlacza sie po polaczeniu telefonu z bluetoothem symuluje on telefon bez symbiana i wszystko dziala jak nalezy wtedy :) jak sie dowiem co to za programik to wklepie nazwe albo i linka :>

może Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

tak wyczytałem na http://audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list-44.html

Dzisiaj walczyłem z tym programem do fona: (mam N95 8GB)

Nokia 810 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices

niestety qpa nic ten program nie zmienia - sprawdziłem wszystkie możliwości.

Nadal jest wszystko po staremu

(wybierać telefony z książki i inicjować rozmowę muszę z telefonu, a odbierać i kończyć rozmowę mogę z kiery, RNSa lub telefonu.

ja zaraz sciągne :) i zobacze czy zadziała z E51

Opublikowano

dobra okazalo sie ze przycisk R/T dziala ale cos nie laczy bo krece kierownica i wtedy dziala a jak jest w miejscu to raczej nie

Opublikowano

koledzy jest jakis programik dla telefonow z symbianami ktory sie instaluje i wlacza sie po polaczeniu telefonu z bluetoothem symuluje on telefon bez symbiana i wszystko dziala jak nalezy wtedy :) jak sie dowiem co to za programik to wklepie nazwe albo i linka :>

może Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

tak wyczytałem na http://audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list-44.html

Dzisiaj walczyłem z tym programem do fona: (mam N95 8GB)

Nokia 810 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices

niestety qpa nic ten program nie zmienia - sprawdziłem wszystkie możliwości.

Nadal jest wszystko po staremu

(wybierać telefony z książki i inicjować rozmowę muszę z telefonu, a odbierać i kończyć rozmowę mogę z kiery, RNSa lub telefonu.

ja zaraz sciągne :) i zobacze czy zadziała z E51

no to mam dla was dobrą informacje ;)

zrobiłem update softu w E51 na

300.34.56

wgrałem ten program

Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

uruchomiłem go :) i pieknie sciągnął ksiązke na BT Audi ver.D na Fisie pięknie wyświetlaja sie kontakty :)

wiec działa bezproblemowo ;)

powodzenia ;)

Opublikowano

koledzy jest jakis programik dla telefonow z symbianami ktory sie instaluje i wlacza sie po polaczeniu telefonu z bluetoothem symuluje on telefon bez symbiana i wszystko dziala jak nalezy wtedy :) jak sie dowiem co to za programik to wklepie nazwe albo i linka :>

może Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

tak wyczytałem na http://audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list-44.html

Dzisiaj walczyłem z tym programem do fona: (mam N95 8GB)

Nokia 810 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices

niestety qpa nic ten program nie zmienia - sprawdziłem wszystkie możliwości.

Nadal jest wszystko po staremu

(wybierać telefony z książki i inicjować rozmowę muszę z telefonu, a odbierać i kończyć rozmowę mogę z kiery, RNSa lub telefonu.

ja zaraz sciągne :) i zobacze czy zadziała z E51

no to mam dla was dobrą informacje ;)

zrobiłem update softu w E51 na

300.34.56

wgrałem ten program

Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

uruchomiłem go :) i pieknie sciągnął ksiązke na BT Audi ver.D na Fisie pięknie wyświetlaja sie kontakty :)

wiec działa bezproblemowo ;)

powodzenia ;)

a jaki masz ekran na navi jak wlaczycsz TEL?Wiem ze zielony ale co ci sie na nim wyswietla kiedy tel jest polaczony z bt ale nikt nie dzwoni

Opublikowano

nie mam sterowania z poziomu RNSa telefonem

mam taki ekran

03.jpg?imgmax=720

Opublikowano

nie mam sterowania z poziomu RNSa telefonem

mam taki ekran

03.jpg?imgmax=720

ja niestety mam to samo,myslalem ze cos nie tak jest ale lepsze to niz w ogole nie miec modulu :)

Opublikowano

no co ty po co ci serowanie z RNSa :) jak masz na fisie ksiązke telefoniczną i wybieranie głosowe

Opublikowano

no co ty po co ci serowanie z RNSa :) jak masz na fisie ksiązke telefoniczną i wybieranie głosowe

Boberek, możesz dokładnie opisać jakie funkcje masz w tej swojej wersji "D"? Jakieś zdjęcia? :wink4:

Byłby opis funkcji wersji podstawowej modułu ("Basic functionality only"). Opis wersji zaawansowanej jest w poście Malika.

Opublikowano

No to tak wersja D

ma rozpoznawianie głosowe

sciąga ksiąke telefoniczna która pokazuje sie na fisie

i to tyle

Opublikowano

nie wiem jaki model BT mam ale ten myk umnie nie przejdzie probowalem i nic,telefon to N95

Opublikowano

no co ty po co ci serowanie z RNSa :) jak masz na fisie ksiązke telefoniczną i wybieranie głosowe

Boberek, możesz dokładnie opisać jakie funkcje masz w tej swojej wersji "D"? Jakieś zdjęcia? :wink4:

Byłby opis funkcji wersji podstawowej modułu ("Basic functionality only"). Opis wersji zaawansowanej jest w poście Malika.

nie trzeba robic zdjec :gwizdanie: mozna robic screnny z rns-e prsot na karte pamieci -super sprawa-wygodna i ladna jakosc :)

Opublikowano

Witam,

a ma ktoś może komendy głosowe w języku niemieckim?

Opublikowano

a mogę poprosić :notworthy: Może jakoś będę mógł się odwdzięczyć :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

pięknie :good:

Opublikowano

a ja mam taki problem :)

ze jak dzwoni do mnie telefon odbieram pieknie gadam sobie

i nagle RNS sie restartuje ale nie zrywa połączenia telefonicznego

nie cały czas mi sie to zdarza ale sie zdarza :)

moze ktos ma jakis pomysł

BT dokładałem kabel P&P

podłaczone mam dobrze wszystko

Opublikowano

Chodziło mi o coś takiego tylko że w języku niemieckim :

Dostępne polecenia w języku angielskim:

Dial number - wykręć numer. Podajemy "na piechotę" numer do wybrania wymawiając po trzy cyfry. Na koniec polecenie "dial" powoduje że moduł nawiązuje połączenie z podanym numerem.

Redial - wybierz ponownie poprzedni numer

Select name - wybierz pozycję z książki telefonicznej. W tym przypadku nie używamy jednak książki wbudowanej w nasz telefon. Do tego celu służy oddzielna książka do której nazwy pozycji oraz numery definiujemy głosowo.

Store/Delete name - zapisz/wykasuj pozycję w głosowej książce telefonicznej. Właśnie przez to polecenie definiujemy pozycje głosowe do późniejszego użycia.

Play/Delete phonebook - odtwórz/wykasuj książkę telefoniczną. Możemy sprawdzić jakie pozycje mamy zdefiniowane.

Opublikowano
  • Autor

Qvava Podłącz VAGa i przekoduj swoj moduł na komunikację w Języku Niemieckim wg. poradnika, który wkleił AndyN :rolleyes:

Podejrzewam, że po przekodowaniu jak naciśniesz klawisz rozpoznawania głosowego i powiesz "Hilfe!" to Helga ładnie Ci poda wszystkie dostępne opcje :good:

Opublikowano

albo nic nie mówiąc sama zobaczy ze nie dajesz rady i ci pomoże :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.