Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
olej ich .... oni tak maja ich auta sa najlepsze ... a armisteda wyjatkowo bo wykupił wszystkie znaczki porsche z chińskiego sklepu :)

Rowniez serdecznie pozdrawiam:hi:

Btw, naklejki Porsche na dekielkach sa z Ukrainy a nie z Chin.

Opublikowano
Najmocniejszy AFN w klubie:P

Mało wiesz, a próbujesz wyśmiewać, nic dziwnego że później sam zostajesz wyśmiany za S4, gejlampy, chipy itd:doh:

Opublikowano

zastanawiam się nad tym twoim autkiem i nie wiem czy przewaga plusów czy minusów...:hi:

Opublikowano

jakbys te brewki wyrzucił to byłoby galancie.. :wink:

Opublikowano
ja juz mam 2 cale komplety TYch Valeo z poprzedniej audi i teraz juz i z tej:)

To pusc mi jeden komplet :)

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zacny ryjek

Opublikowano

Byłoby o niebo lepiej niż jest teraz :wink: No i zobaczyłbyś w końcu jak powinny świecić polifty. Nie zastanawiaj się zmieniaj te lampy, na tył wrzuć po lampy po 2 lifcie, zdejmij te chromy z klamek i będzie naprawdę fajne auto :wink:

PS. chyba masz źle zamontowane zaślepki sprysków w zderzaku, zamontuj to tak jak powinno być bo strasznie to razi w oczy ;]

Opublikowano
  • Autor

Byłoby o niebo lepiej niż jest teraz :wink: No i zobaczyłbyś w końcu jak powinny świecić polifty. Nie zastanawiaj się zmieniaj te lampy, na tył wrzuć po lampy po 2 lifcie, zdejmij te chromy z klamek i będzie naprawdę fajne auto :wink:

PS. chyba masz źle zamontowane zaślepki sprysków w zderzaku, zamontuj to tak jak powinno być bo strasznie to razi w oczy ;]

no zrobie ta jak mówisz tylko jak maja byc te zaslepki skoro te sa zle??/

Opublikowano

Byłoby o niebo lepiej niż jest teraz :wink: No i zobaczyłbyś w końcu jak powinny świecić polifty. Nie zastanawiaj się zmieniaj te lampy, na tył wrzuć po lampy po 2 lifcie, zdejmij te chromy z klamek i będzie naprawdę fajne auto :wink:

PS. chyba masz źle zamontowane zaślepki sprysków w zderzaku, zamontuj to tak jak powinno być bo strasznie to razi w oczy ;]

no zrobie ta jak mówisz tylko jak maja byc te zaslepki skoro te sa zle??/

Zaślepki są dobre, tylko odwrotnie założone :wink: Luknij na gracjana auto tak powinny być zamontowane a u ciebie są "do góry nogami"

http://img195.imageshack.us/img195/5535/dsc0832kopiowanie.jpg

Opublikowano
  • Autor

ok juz wiem jak ma BYc:) dzieki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a niebieski powędrował do innego właściciela:) teraz jest Srebny Avant :) i nie jest zle:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.