Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trasa z Rzeszowa do Koszalina


elkrecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, mam zamiar śmignąć z rodzinką do Koszalina, dużo jeżdżę po PL i Europie, ale Polski północnej, wstyd przyznać, prawie w ogóle nie znam. Zastanawiam się nad trasą- czy lecieć wg Google Maps i Targeo na Piotrków, Łódź, Poznań i w górę, czy może nadłożyć trochę km, zamiast Łodzi pojechać na Warszawę i stamtąd nową A2 na Poznań?? Co będzie lepsze i przede wszystkim wygodniejsze (jadę z całym babskim komando, czyli żona + 2 córki po 3,5 roku). Wyjazd w sobotę w nocy, mam tam być w niedzielę rano... Proszę o wypowiedzi osoby aktualnie latające tymi trasami, a nie tylko palcem po mapie :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz przez Lodz,pozniej do poznania autostrada.

Na trasie Pzn-Koszalin uwazaj,bo pelno foto po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa przez Łódź jest w porządku, przed Łodzią masz dodatkowo bardzo fajną karczmę z pysznym jedzeniem. W dodatku samą Łódź w nocy przejeżdża się bardzo sprawnie. Nie ma też chyba sensu pakować się na Poznań, droga na Toruń jest rewelacyjna.

Troszkę problemów możesz napotkać w Bydgoszczy, w pewnym momencie można przegapić skręt i potem się nadkłada drogi przez miasto.

Uważaj na patrole z suszarką we Włocławku, zawsze jak tamtędy przejeżdżałem to panowie czychali na kierowców.

Na sam koniec trasy musisz bardzo uważać na małe wioski przed Koszalinem, często gęsto patrole stoją za zakrętem, nie zapomnę jak przez dłuższy odcinek siedział mi na ogonie Golf V, w końcu mnie wyprzedził i po 0,5 km stał już na poboczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mozna rowniez przez Torun jechac.

A ta knajpa to nie za Lodzia jak bedzie jechal z Rzeszowa i nazywa sie Milosna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa przez Toruń lekko zagmatwana później, przez Poznań wydaje się "prosta jak drut".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i CB to podstawa ...i uważaj przed Piła na 196km lubią suszyć , ładna prosta a dziady chowają się w lesie . a i już wlecisz do zachodniopomorskiego to uważaj już od podgaji , szczecinek jest tez załadowany a przez tą wioche jest 40stka , i na Srebrne Mondeo ZDR 16CE radzę uważać i Alfe ...bo też czają się już od Bobolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed bialym borem jest pas startowy, zawsze tam wszyscy depczą, a stoja teraz tam z suszarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a przez Niemcy?? 100 km dalej ale komfort jazdy autostradami już od Bochni po sam Szczecin kusi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ładnie pięknie ale to tak, jakbyś z Baranówki jechał na Zalesie przez Głogów Małopolski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ładnie pięknie ale to tak, jakbyś z Baranówki jechał na Zalesie przez Głogów Małopolski :P

Czyli podsumowując Tommy radzisz trasę przez Łódź, Poznań itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponuję dojechać do Łodzi, potem A2 - w Koninie odbić na Bydgoszcz.

Za Inowrocławiem w Złotnikach kręcisz w lewo na Łabiszyn, Szubin, Nakło (fajna trasa - spokojna).

Potem Więcbork, Sępólno, Człuchów - i tu zaczynamy uważać na suszarki i foto - Biały Bór, Bobolice i Koszalin.

Opcja przez Poznań nie jest zła, ale trasa jest bardziej ruchliwa.

Pozdrawiam i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...